Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Petefészek ciszta?

Petefészek ciszta?

Figyelt kérdés

Hello!


Nem tudom mi lehet, soha nem volt ilyesmim. Viszonylag pontos szokott lenni a ciklusom - 25 és 28 nap közötti - de a múlt alkalommal fogta magát és késett 6 napot.. Persze már a 3. napon rástresszeltem és lehet ezzel rásegítettem kitolni...

Na de aztán középidőben jött egy ovus fájás, tipikus szúrás jobb petefészkemnél - nem mindig érzem meg a peteérést, ritka, akkor is 2-4 nap - na de ez még enyhén mindig érezhető, pedig pár nap múlva megjön. Vagyis remélem.


Lehet hogy a legutóbbi mensim óta odakerült egy ciszta? Úgy tudnám leírni az érzést, mintha lenne ott valami ami erős, hirtelen mozgás hatására így odanyilal tompán. Már nem annyira mint középidóben akkor lépésre éreztem konkrétan, de még észreveszem. Ez kimehet a mostani havimmal? Nyilván nőgyógyász ha nem, de nektek volt már hasonló?



2020. márc. 11. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs cisztád, ne elemezd magad, főleg, ha "peteérést követően pár nap múlva megjön".

Amit érzel inkább gyulladásra utalna.

2020. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A gyulladás ugyanannyira kizárt. Ennyi idő után nagyon fájdalmas lenne már és nincs láz, nem is volt. Semmi egyéb gyulladást kísérő tünet.

Ha ez nem alapozza meg a cisztát, akkor inkább már lágyékizom sérülés.

2020. márc. 12. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!