Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudom a csapból is ez folyik,...

Tudom a csapból is ez folyik, de meg kellene ijednem (koronavirus)?

Figyelt kérdés

Másfél hete utaztam keresztbe az országot 3 átszállással oda vissza, pesten is voltam közben. Miután haza jöttem, rá egy hétre egyszer csak vasárnap éjszaka arra keltem, hogy erősen fáj a fejem, másnap kaparni kezdett a torkom, és néha fájt, de nem az a tipikus nagyon-alig bírok nyelni. Mivel délutánra olyan gyengének éreztem magam, hogy nem bírtam bemenni melóba, elmentem dokihoz, aki azt mondta vírusos a torkom. Aznap már száraz köhögésem volt, másnap elmentem a boltba de meg kellett állnom mert úgy éreztem nehezen kapok levegőt. Tegnap volt egy kis jelentéktelennek tűnő mellkasi fájdalmam is, de betudtam annak, hogy kezdek kicsit paranoid lenni. Most viszont éjszaka arra keltem hogy hátul fáj az egész hátam, nem durván de érezhetően mindkét oldalt, közben a köhögés csak romlott, és nem igazán folyik az orrom szinte semmit.

Kezdjek valóban parázni, vagy ez csak egy sima mezei nyavaja lehet?


2020. márc. 11. 04:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Plusz volt izomfájdalmam de hát az minden betegségnél van, szinte egész nap aludnék, de magas lázam eddig nem volt...
2020. márc. 11. 04:33
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ok az aggodalomra, de azért egy végrendelet nem árt...
2020. márc. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi :D:D

Talán konzervet már nekem nem kell felhalmozni legalább.

2020. márc. 11. 06:00
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezeket ha elmondod a 2 zöld számon vagy a háziorvosodnak biztosan segít.

Parázni lehet, nem tudhatod mi van mögötte, gond akkor van ha már be is lázasodsz.

2020. márc. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy influenza?

Nekem is ugyanezek a tünetek, csak enyhébben és szintén vasárnap óta.


Szerintem a légzési nehézség a legszembetűnőbb tünete a koronának, mert a tüdőt támadja meg.

2020. márc. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De simán lehet, viszont nem tudom agyon ütnek e holnap a háziorvosnál ha bemegyek magamtól, vagy az lenne a fura ha felfújnám a dolgot és telefonálgatnék össze vissza... Ahoz sincs kedvem hogy olyan zacskó ruhás emberek jöjjenek értem házhoz.
2020. márc. 11. 06:26
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Kedve ehhez senkinek sincs, tenni ellene úgysem tudsz.

Nem kell elmenni a dokihoz, hívd fel, hogy mi legyen.

2020. márc. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2020. márc. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Elviekben a COV nem támadja a torkott, egyből felső majd alsólégúti tüdőgyulladást okoz.


Egyébként semmi sem zárható ki, de átutazástól kicsi az esélye.

2020. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma elmentem saját lábon dokihoz, felírt egy antibiotikumot +2 nap beteget még.

Panaszkodott, hogy a töke ki van ezzel a korona pánikkal már, nem igazán jött számításba sem, hogy esetleg nálam erre csak gondoljon is... valószínű igaza is van.

2020. márc. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!