Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegséggel mit kezdjek?

Pánikbetegséggel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos beteg vagyok...lelkileg sok trauma ért mellette hipochonder vagyok rengeteget remegek már látványosan, zsibbad fejem, tenyér izzadás néha szédülés...voltam vérvételen nincs úgy fizikai betegségem megmondta több orvos, hogy pszichés...most plvan ez a koronavírus is és rettegek..már mindennapom egy rettegés egy nap több rohammal spkszor kényszeresen fogyelem a testem, hogy vajon mi fog történni..mi a teendő? Oh és egy kérdés fejemben is érzem.sokszor remegést 26 éves vagyok...ugye ez nem parkinsonkór? Sajnos fiatalon is lehet parkinsonos valaki..és mióta olvastam, hogy fej is mormzgok azóta aggódok mivan ha ez az mi a teendőm?megakarok gyógyulni :(


2020. márc. 11. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyanítom hogy amikor kellemetlen élmények értek vissza fojtottad az érzelmeidet.


Nem élted meg a dühödet és a keserűségedet.


Kezd el! Ennyit tehetsz első lépésben: Kitombolod a dühödet és kisírod a keserűségedet

2020. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!