Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Korpás hajjal mit kezdjek?

Korpás hajjal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar korpas a hajam de ez nem az a tipikus szemes korpa ami lathato a hajon, hanem sokkal inkabb a fejborom tapintasakor erzem...sokat viszket es volt hogy veres is volt vagy sebes miatta a fejborom. Nem tetu az biztos, azt mar ellenoriztem. Hasznaltam mindennapi hasznalatra javasolt korpa elleni sampont, de mellette is erzekenynek erzem a fejborom, es serulekenynek. Mit tegyek? Elmulik egyaltalan egy ido utan? Van valami praktika vagy barmilyen gyogynoveny vagy kenocs vagy barmi amitol elmulhat? Elore is koszonom a valaszokat!

2020. márc. 10. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az ezüstkolloidot. Csinálj egy 2 hónapos kúrát.
2020. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon.
2020. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kend be és finoman maszírozd be a fejbőröd babaolajjal, vagy étolajjal. Hagyd rajta legalább fél órát, majd alaposan moss hajat. Ne szárítsd a hajad forró hajszárítóval, használd alacsony fokozaton, de legjobb ha magától hagyod a hajad megszáradni. Egy héten kétszer is megismételheted, nekem nagyon bevált korpa ellen. Ha ez nem segít, akkor menj el bőrgyógyászatra.
2020. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!