Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus miatt tényleg...

A koronavírus miatt tényleg még most érdemes beraktározni lisztből, krumpliból és cukorból?

Figyelt kérdés
Ismerősöm aki mindennap néz híradót már szinte pánikol, hogy mind megpusztulunk. Meg nem érti hogy tudok ilyen nyugodt lenni most is. Igaz én nem nézek híradót meg külföldi híreket szoktam csak olvasni a vírussal kapcsolatban. Ma összefutottam vele boltba és a bevásárló kosara szinte rogyásig volt konzervekkel meg liszttel stb. Néven, hogy ő már készül arra, hogy bezárkózik a házába
2020. márc. 11. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én pl nem sokra mennék vele mert sütni nagyon ritkán szoktam, főzéshez nem használok lisztet, cukrot csak kávéba teszek így 1 kiló hónapokig elég. Az biztos, hogy az élelmiszerszállítást nem állítják le. Akkor lehet csak gáz ha nincs elég dolgozó ember de ott még nem tartunk.
2020. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
A liszt szerintem eléggé fölösleges dolog, de valamennyi (NEM több mázsa!) krumpli, tészta meg egyéb tartós élelmiszer nem árt, mert ha pár napig nincs valami az üzletekben, akkor legyen valami otthon.
2020. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemes,mert,ha megpusztulsz a vírustól,megromlanak a raktározott cuccaid!
2020. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz, hogy beleköltöznek a rovarok, zsizsik, molylepke, hajrá...
2020. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Beteg emberek csinálják most ezt,akiket meg tud téveszteni a média.
2020. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Jól teszi ha bezárkózik a házába! Mi nem érthető azon, hogy ez a legbiztosabb módja a vírus elkerülésének???
2020. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A liszt sem felesleges kedves kettes, tudod, abból készítik a kenyeret! Akár otthon!
2020. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Jól teszi! Majd ha az lesz mint most Olaszországban, akkor nem bégetnek a "nem megvezethető" birkák!
2020. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Külföldön, a legszigorúbb karantén alatt is engedik az embereket boltban vásárolni. Van valami korlátozás, de azért naponta le lehet menni a boltba kisebb csoportokban. Nem engednek be egyszerre túl sok embert, de mégis megoldják a vevők ellátását. Gondolom, itt sem hagynak majd minket éhen halni. Szóval, emiatt nem kell aggódni!
2020. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
Ja, valóban ideális a karantén közepén a tomboló járványban - lásd Olaszország - naponta bevásárolni járni!
2020. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!