Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus miatt tényleg...

A koronavírus miatt tényleg még most érdemes beraktározni lisztből, krumpliból és cukorból?

Figyelt kérdés
Ismerősöm aki mindennap néz híradót már szinte pánikol, hogy mind megpusztulunk. Meg nem érti hogy tudok ilyen nyugodt lenni most is. Igaz én nem nézek híradót meg külföldi híreket szoktam csak olvasni a vírussal kapcsolatban. Ma összefutottam vele boltba és a bevásárló kosara szinte rogyásig volt konzervekkel meg liszttel stb. Néven, hogy ő már készül arra, hogy bezárkózik a házába
2020. márc. 11. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha liszt, akkor pár zacsi élesztő is legyen otthon.

Részemről, nem az éhenhalás miatt vásároltam be -már vagy két hete - hanem hogy ne a tömegben kelljen boltokba járnom. Csak azt vettem, amit egyébként is megvennék. Előbb- utóbb újra el kell majd mennem, de nem egy db alapvető termék miatt, hanem újra feltölteni a tartalékokat.

2020. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Elképzelem, ahogy otthon tömegek sütik a lisztből a kenyeret a házi kemencében. Nehezen megy. Inkább rendel végül egy pizzát, miután a tűzoltók eloltották a tüzet.
2020. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Butuska11 ***** válasza:
59%

Csak annyit vásárolj, ami biztosan nem fog megromlani, és el is fogyasztasz.

Különben is, ránk magyarokra igazán ráférne pár hónapos koplalás. Csak egészségesebbek lennénk.

2020. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!