Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek van aranyér betegsége...

Akinek van aranyér betegsége az, hogy kezdődött neki?

Figyelt kérdés
Nekem 2 hete van egy kb kb 1cm-es átmérőjű talán egy minimálisat javult ez idő alatt. Használtam reparon kúpot. Ez meddig szokott fennállni kb. Nem vagyok az az orvoshoz járó tipus(38f). Volt már régebben is de mindig visszahúzódott magátol pár óra vagy 1-2 nap alatt.Mik a tapasztalatok akiknek már régebb óta van?
2020. márc. 12. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

idővel egyre vacakabb lesz.

Nekem is kb akkor kezdődött, nálam igencsak rásegít a hülye táplálkozás, viszont mindenféle vízhajtó cucc jót tesz.

Lényeg, hogy ne betonkockák jöjjenek ki az emberből, mert az az előidézője.

2020. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy jópár napos hasmenés után kezdődött. Én is reparont vettem, pár nap után jobb lett, de inkább elmentem orvoshoz. Azt mondta, szépen javul, de felírt egy receptre kapható kúpot, és néhány napon belül elmúlt.

Ez kb 3 éve volt, azóta 3x volt, hogy valamit mintha valamit éreztem volna, reparon kenőccsel egy-két nap múlva nyoma sem volt.

Szerintem ha 2 hete csak minimálisat javult, akkor mindenképp érdemes orvoshoz menni. Már elmúlt volna, ha reparonnal el lehetett volna intézni.

2020. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!