Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet = aranyér?

Véres széklet = aranyér?

Figyelt kérdés
Kb 4 éve tart, 2-3 hétig folyamatosan véres, aztán elmúlik pár hónapra. Persze mire időpontot kapok, mindig elmúlik, és a doki csak annyit mond, nem lát semmit, ami vérezhetne. Bocs, hogy undorító a kérdés, de nem tudom hol tegyem fel. Szóval mikor kitörlöm, rengeteg friss vér van a papiron, és a széklet legtetején látok 1 véres csomószerű valamit.
2020. márc. 10. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Persze mire időpontot kapok, mindig elmúlik,"


Miért is? Egy valódi betegség nem múlik el attól, hogy egy orvos végre megnézhetné. És tényleg undorító, majdnem visszahánytam ide a reggelimet. Menj orvoshoz, amikor véres a téma, azonnal hívj fel egy magánorvost és máris mehetsz! Nem lesz időd "kompenzálni".

2020. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kemeny es nehezen megszulhetona szekleted es friss piros a ver akkor lehet h csak a kaki sèrtett fel
2020. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, miért írsz ilyeneket? Ha egyszer ilyen panasza van szegénynek, hogy írja le másképp? Mások is leírnak mindenféle vérzős történeteket.

Szerintem 1x vállald be, hogy amikor véres, elmész sürgősségire és ott megnézeted magad. Vigyél olvasnivalót meg ételt, hosszú lesz, de hátha kiderül. Vagy magán gasztroenterológus is jól jön, valóban.

2020. márc. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés.
2020. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel piros a vér, ezért biztos, hogy a beled utolsó szakaszában van a probléma. De hogy ez most aranyér, vastagbélrák, vagy egyéb azt innen senki nem fogja tudni megmondani. Szóval mindenképp vizsgáltasd ki.
2020. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!