Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Később lehet bezárnak az...

Később lehet bezárnak az iskolák a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz iskolaszünet Magyarországon a koronavírus miatt? Megtartják a ballagásokat májusban vagy valószínűleg elmaradnak?

2020. márc. 12. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ha igy haladunk, bezárják igen. Ma is 3 új fertőzőtt van. De ha bezárják, tanévismétlés lesz, mindenkinek egész Magyarországon, tök mindegy hogy csak 2 hét szünet lesz.
2020. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Már rég be kellett volna zárni őket!!!!
2020. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem fogják, egyrészt mert a gimbe járók fele nem külföldi diák, aki erasmussal jött az országba. Más részt pedig még mindig az az állás pont hogy a fiatalabb korosztály nem igazán kapja el a virust. A ballagás attól függ hogy alakul a következő 1-2 hónap.


Mellesleg aki a plusz 3 fertőzőttel dobálózik azzal közlöm hogy az még mindig csak 16 embert jelent, amiből legalább 9 külföldi.Több mint 9 millió a lakosságunk és hivatalosan akkor beszélhetünk járványról ha az országon belül 20 ezer fertőzött van.

2020. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de valljuk be, biztos hogy nem 16 beteg van.
2020. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó van még mondjum 60 valamennyi aki otthoni karanténban van mondjuk hogy ők is betegek, nem vagyok túl jó matekból de szerintem ez még így sincs meg száz sem
2020. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

#1

Ez az ismétlés dolog csak Gulyás hülyesége

2020. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na meg is lett válaszolva a kérdés.
2020. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, mar be is zartak oket
2020. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!