Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj állandóan?

Miért fáj állandóan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Folyamatosan fáj a mandulám,és nagyon sokszor van fekélyes mandulagyulladásom. Elég erős fájdalmat érzek. Voltam fül-orr-gégészeten

Ott nem mondta hogy ki kellene venni a torokmandulámat,vagy hohy csúnya lenne,vagy bármi

Azt mondta hogy vesz le egy torokkenetet és elküldi tenyésztésre,ma telefonáltam negatív lett az eredmény nem találtak semmi bacit benne.

Viszont nekem még mindig nagyon fáj,szinte folyamatosan,antibiotikumot már szedtem,3 szor is.

Az lenne a kérdésem,hogy ilyenkor mit csinálnak?

Nem heges,nem gennyedzik csak piros be van dagadva fáj mint az állat és fehér fekélyek szoktak lenni rajta meg a torkomon.

Valaki járt már hasonló cipőbe? Kiveszik,vagy antibiotikumoznak még vagy mit fognak csinálni. Attól félek nem tud veke mit kezdeni,és allandóan fájni fog.

Előre is köszönöm szépen!

23/N



#mandulagyulladás #mandulaműtét #fekélyes mandulák
2020. márc. 12. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!