Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja eléggé rosszul...

Pár napja eléggé rosszul érzem magam. Fáj a mellkasom, a fejem is gyakran fáj, nagyon levertnek, fáradtnak érzem magamat illetve kicsit hurutosan köhögök. Van esélyem a koronavírusra?

Figyelt kérdés
Lázam az nincs egyáltalán hálistennek. Viszont nem rég, úgy kb két hete volt egy kisebb tüdőgyulladásom. Amiből akkor ezek szerint lehet hogy nem sikerült kigyógyulnom és akkor lehet hogy ez lehet a probléma és semmi köze a koronához? ( a koronát illetően még hozzá tenném hogy Salgótarjánban élek , ill. 17 éves fiú vagyok. (Eléggé hipochonder vagyok azt megkell hagyni) Terméneszetesen minél előbb orvoshoz fordulok amint lesz rá lehetőségem.
2020. márc. 12. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdést. Nem valószínű, hogy koronavírusod van.
2020. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se hinném...a hipóizéd viszont nem tesz jót a lelki egyensúlyodnak így visszaeshetsz..
2020. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 V. Hélix ***** válasza:
A koronánál inkább a száraz köhögés jellemző, ha hurutos köhögésed van akkor nem korona. Valószínű csak visszaestél a korábbi tüdőgyulladás miatt vagy valami mást kaptál el.
2020. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!