Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körülbelül mennyi idő mire a...

Körülbelül mennyi idő mire a koronahiszti végre lemegy?

Figyelt kérdés
Valamint várható hogy a nagyobb üzleteket bezárják?

2020. márc. 13. 00:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
2-3 hónap. Utána elterjed valami olyan országban, ahol szarnak az egészbe (afrikai törzsek, India stb), utána semmi értelme nem lesz a karanténnak. Ezután meghal pár millió ember, ez még 2-3 hónap, amíg kialakul a védettség. Szóval egy olyan félévvel számolnék.
2020. márc. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem hiszti, csak a prosztó amőbaagyú magyarok bagatelizálják el és miattuk lesz akkora tomboló járvány, hogy 5 évig is gazdasági hatásait nyögjük majd.
2020. márc. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
A személyeskedő megjegyzésed a sok gyermeteg szmájlival arra következtet, hogy igen, te vagy az aki ezeket a kérdéseket teszi fel. Ja és a hiszti szó állandó használata. De mindegy, szórakozz ezzel még egy ideig. Olcsó fajtád egyetlen öröme.
2020. márc. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
40%
Btw annyira szánalmas, hogy így próbáljátok érzékeltetni a leszarom dolgot.
2020. márc. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Májusra minden rendben lesz.
2020. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
Melyik májusra?
2020. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Édes istenem a hozzászólásaitok maga a bizonyíték arra hogy hisztérikus állapotban vagytok!

Menjünk sorjában!

Az első látásköre már annyira beszűkült hogy már nem tud racionálisan gondolkodni, és egyből azzal kezd el vagdalkozni hogy tettem már fel kérdést és hogy én hisztizem ezzel kapcsolatban.Holott a kérdésemből semmi nem bizonyítja ezt a dolgot. Ez azért elég meredek ha rendesen nyugodt racionális elmével végiggondoljátok.


A harmadik már egy korrekt választ tudott írni,ami az első kérdésemre is végül is választ adott. Azt azért hozzá kell tegyem én csak azt látom hogy hirtelen tolongás van a boltokban,egyesek szinte hisztérikus rohamot kapnak mikor elkezdik magyarázni a koronavírusos sztorit, beszéltek már mindenről a melóhelyen az 1 éves karanténtól kezdve a mindmeghalunkon át mindenig. Szóval a kérdésem evégett tettem fel!


A négyes válaszolónak csak annyit mondanék a probléma pont az hogy ez MÁR hiszti, leginkább a tanulatlan rétegek illetve a csökkent szellemi képességűek kezdenek el hisztizni, meg hát azok akik gyávák és félnek amúgy is mindentől. Persze ezzel nincsen gond,de akkor menjenek dilidokihoz vagy ne kezdjenek el mindenkit lenézni aki racionálisan tiszta elmével végig képes valamely szinten gondolni a dolgokat!És úgy őszintén szerinted aki épp eszű és látja a sok bebolondult embert/választ,és látja a sok hisztit az végül nem fogja megunni és letojni az egészet? A gazdasági hatásába inkább nem mennék bele, sokan mondják hogy lesz megint egy szép válság, illetve hallottam olyat is hogy totális összeomlás lesz.


Ötödik válaszoló (ha jól sejtem te voltál az első is bár csak a százalékokból) Te kezdtél el gyökérkedni, és mint a többi válaszodból is sugárzik csak trollkodni jársz ehhez a kérdéshez,vagy tényleg be vagy hisztizve már már elég komolyan. Bármelyikről van szó elég gáz. Csak annyi hozzáfűznivalóm lenne még ehhez hogy a szmájli alapvetően egy kifejezőeszköz, aki tudja használni használja aki nem nem ennyi, semmi gyerekes nincsen ebben, bár az hogy ezen pörögsz hogy ez gyerekes az gyerekes, na látod pont az a gyerekes :D Egyébként nem tudtam hogy a gyakorikérdések.hu egy játék,ahol ha valaki elsütött már egy szót azt a másik ember már nem használhatja többet, ez újdonság.Na ez szép :D "Olcsó fajtád egyetlen öröme." Figyelj csak nem kéne tükröt tartani magad elé mikor irkálsz a neten, mert úgy látszik 1-2 mondatot magadnak címzel. :-)

A 6-os válaszra csak annyit hogy nem ismerem ezt a "mindenegbenblog"-ot de majd megnézem miről is van szó. egyébként nem gondolom hogy a világ működésének avatott ismerőjének hinném magam, csak nem pánikolok meg hisztizek mint egy nemnormális.



7-es Igen sajnos úgy néz ki hogy egyik ember hisztizteti be a másikat,elég szomorú ezt látni hogy egyes emberek már ilyen állapotban vannak :(


8-as közünk sincs egymáshoz :-)


9-es nem próbálok illetve próbáltam ilyesmit érzékeltetni, maximum ezzel a válaszommal próbálok 1-2 válaszoló hülyeségére rávilágítani,hátha rájönnek előbb utóbb mekkora gáz amit leművelnek. Bár nyilván eredménytelen a dolog, úgysem ismerik el soha, könnyebb fojtatni a hisztit mint beismerni :-)


10-es Köszönöm a választ!, Igen időközben volt időm utánaolvasni a dolognak.


11-es ezen év Májusára elméletileg a vírus nem bírja a meleget.

2020. márc. 13. 08:05
 8/42 anonim ***** válasza:
72%
Hiszti nem hiszti egy komoly virusrol van szo. Kinat kell figyelembe venni, szerintem ha meg akarjuk tippelni mennyi ido a virus lefutasa, 2-3 honap amig tetozik a virus, es talan egy fel ev mire teljesen eltunik de ez csak tipp. Az uzletek tobbsege nem fog bezarni de az biztos h rengeteg csodbe megy foleg a kisebbek kozul. Ez persze azt feltetelezi h itthon nem sikerult idoben megfekezni a virust, es mivel olaszorszagban 2 het alatt 3rol 15000re nott a jelentett fertozottek szama ezert itthon ugy gondolom h itthon is a kovetkezo hetekben dol el h elegek e az eddigi kntezkedesek. Ha nem akkor szopacs ha igen (ezt ketlem) akkor a fentebb leirtakra szamitok.
2020. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj, hogy mi rengeteg számadatot tudunk felhozni, és rengeteg orvosi megjelent tanulmányt, de szaklapok cikkeit is mint a Nature, Science. Azoknak csak hiszel nem?


A WHO, CDC ajánlásait is érdemes követni.


Nem a bulvárcikkeknek kell hinni hanem ezeknek. Általában a tanulatlan réteg az, aki elbagatellizálja és nem fogja fel, hogy qrva nagy gáz van.

2020. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
61%
Fél év
2020. márc. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!