Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világ legbetegebb,...

Melyik a világ legbetegebb, leundorítóbb, legkiakasztóbb filmje? Többi lent!

Figyelt kérdés

Emberi százlábú 1-2-3... háát... inkább vicces, mint undi..

A Szerb film... ez azért nem rossz, kifejezetten tetszett, 10/8.

Salo: Sadoma 120 napja... 10/7, hiányolok belőle még pár jelentetet + ugye nem a teljes film van meg...


Eddigi legjobb: Cannibal Holocaus... valami remekmű, híven tükrözi a valóságot, de ez sem tudott annyira megbotránkoztatni... Országokban tiltották be, sokan rosszul vannak tőle, hánynak... "Hámore" én lazában nassoltam közbe. :D


Szóval keresem a legbetegebb filmet, ami létezik :)


UI.: Ne ajánljatok kivégzős videókat, meg ISIS videókat meg ilyen GORE videókat... Nem ilyet keresek.



2018. ápr. 5. 02:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mélyharapás
2018. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerbiai vagyok és nem láttam még a szerb filmet:o. Amugy pár ismerősöm ajánlotta a the Bunny gamet, nézd meg bár nekem nem jött be. Nem tudom hogy tudtad az emberi százlábut kinevetni,szerintem elég durva film
2018. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Vannak jápán vetélkedők, ahol az egyik a valagába feldugja az élő polipot, majd a másik szájába kakálja és az megeszi.


Ilyenek esetleg izgatnak?

2018. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, olyanok nem izgatnak :D



Többieknek köszönöm, megnézem. :)

2018. ápr. 5. 22:01
 5/5 anonim válasza:
100%
Vomit Gore Trilogy és August Underground Trilogy :)
2018. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!