Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vírus vagy csak az Ibs-em?

Ez vírus vagy csak az Ibs-em?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 1x hígabb volt a székletem, aztán egész nap nem igazán volt étvágyam. Este éhes lettem, megettem 3 szendvicset. Reggel megint ment a hasam, most se durván, egész nap puffad a hasam, étvágyam megint nincs. Az Ibs-em olyan, hogy néha székrekedésem van, néha megy a hasam, de ilyen nem szokott lenni. Elkaphattam valami vírust?

2020. márc. 15. 13:18
 1/4 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, nem ettem se többet se kevesebbet mint szoktam mégis rendszeres hasmenés ezt megelőzően 4 napig puffadas has morgás fajdalom.
2020. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabik15 válasza:

Jelenleg nekem is ez van.

Normaflore nem nagyon válik be, mert kipisilem.

Esetleg valami tanács, aki ezt leküzdötte?

2020. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

22 eve diagnosztizáltak IBS -el.

Az orvos tanacsa az volt, tanuljak meg vele együtt élni.

4 bél , 4 gyomortükrözés.

Verkepem mindig tökeletesen jó volt.

Csak éppen az életminőségem lett nulla, állandó hasmenés, nap 4-5-6 mikor hogy .

Már kb semmit bem ehettem meg, de mégis híztam !

Nem hitték el az orvosok, hogx alig eszem.


Terembe jartam edzeni heti 5 alkalommal.

Edzőm javasolta nezessem meg a cukrom, inzulinom.

Mert ennyi mozgástól mar pálcika kellene legyek.

Iden januarban diagnoaztizaltak nálam az intulinrezidenciát.

Mozgok, gyógyszert szedek rá.


És az IBS,-nek azóta nyoma sincs !!!!

Azt mondta az endokrinológus az ibs valaminek a következménye.

2020. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ah srácok hasonló dolog van nálam is.. Nem megyek gyakran wc-re, de ha megyek akkor hasmenés de nagyon kevés. Mintha nem akarna kiürülni vagy nem is tudom. Ma is csak egyszer mentem reggel, de lágy volt. Étvágyam nem a megszokott..

Tudom régebbi, de egyik ismerősöm mondjuk most mondta, hogy Pesten van valami vírus. Fura, mert én attól futni szoktam meg jön az inger mint állat, de most nem..?

2020. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!