Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hívtak a munkahelyemről,...

Hívtak a munkahelyemről, lehet valami gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban teszek fel kérdést, hogy csütörtökön hívtak a munkahelyemről a Korona vírushoz kapcsolódóan, hogy élnek-e a háztartásban 60 évnél idősebb családtagjaim is és a válaszom pozitív volt.

Ennek lehet valami következménye szerintetek?



2020. márc. 15. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez általánosan bevett tesztelés. Engem is karanténba raktak 2 hétre a válaszaim után. Meg eleve így engedték a home officet. Kicsit túloztam is egykét válasznál 😃
2020. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg a telefonban?

Mi ezt nem tudhatjuk, most saját hatáskörben is hozhatnak döntéseket a munkáltatók.

2020. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat!


1.-es válaszoló: nekem most nagyon nem jönne jól a karanténba helyezés, azért aggódom csak, mert nem egy olyan vizsgám lesz/lenne, ami a munkaadómon keresztül történne és ha nem veszek részt rajta, akkor akár megint hónapok telhetnek el, mire oda jutok, hogy vizsgázhatok :S


2.-es válaszoló: Mert akkor épp nem gondolkodtam és csak utólagos agyalást követően merült fel ez bennem :D

2020. márc. 15. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt engedik, hogy otthon maradj, akkor azt az idős családtagod védelmében teszik. Ha ez kellemetlenség is, inkább egy elcsúsztatott vállalati képzés, mint egy súlyos betegség (ne adj' ég: halál) a családban.
2020. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fognak engedni dolgozni menni, le kellett volna tagadni mert így csak megszívhatod a dolgot.
2020. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja hát más volt a cél. Nékünk csak annak engedik a HOt aki rászoruló. Én asztmás vagyok, meg hazajöttem szülőkhöz, mert a halál se akarja Pesten ezt a szart kihúzni.


Így elengedtek.

2020. márc. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ma kaptam az értesítést hogy nyilatkoznom kell a következő munkanapomon hogy jártam-e külföldön stb. Meg nálunk a területi gyakorlatok, vizsgák is elmaradnak.
2020. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!