Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja égő, fájó érzésem...

Pár napja égő, fájó érzésem van a szegycsontom környéken a mellkasomba is érzem a nyakam felé sugárzik ki a fájdalom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Néha köhécselek,de semmi más tünetem nincs. Mostanában elég sok stressz ér,idegeskedem sokat.
2020. márc. 15. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem te nem koronára gyanakszol.
2020. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért te arra?
2020. márc. 15. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
:DDD Csakis. Ezen az oldalon mindenki koronás :))
2020. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva, nincs sok savad? A reflux csinál ilyen tüneteket.
2020. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Másik gondolatom a reflux volt. Elkezdtem egy másik fajta c vitamint szedni. 500 mg-os,de akkora a tabletta ,hogy csak úgy tudom lenyelni ha szétrágom. Esetleg amiatt lehet az égő érzés,mert az aszkorbinsav szétmarta a nyelőcsövem. Vagy estleg a stressztől lehet
2020. márc. 15. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az aszkorbinsav ugye sav, simán marhat... S a stressz is okozhat mellkasi tüneteket.
2020. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A C vitamint esetleg oldd fel egy pohár vízben, úgy nem marja a nyelőcsöved! Ne rágd el!
2020. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom legközelebb úgy bevenni.
2020. márc. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!