Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kissé hurutos köhögés és...

Kissé hurutos köhögés és torokfájás koronavirus?

Figyelt kérdés

2-3 napja kicsit fáj a torkom és enyhén köhögök. Nem nagyon hurutos, de azért néha váladékos. Lázam nincs, nem folyik az orrom, fejem sem kifejezetten.. Szerintetek ez koronavírus vagy egyszerű megfázás?

21L



2020. márc. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A koronavírus egyik fő tünete a 38 fok fölötti láz. A zöld számot is csak láz esetén kell hívni.
2020. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Torok fájás ritkán van a tünetek között. Azért ha teheted maradj otthon hogy ne fertőzz meg másokat.
2020. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy néha ha mély levegőt veszek nyitott szájjal halk síipoló hangot hallok
2020. márc. 15. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lázad is van, azonnal hívd a zöld számot!!
2020. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hivhatod most is a zold szamot, ott egy orvos fog valaszolni. Nem kell felj csak azt viszik be akit mindenkepp be kell.
2020. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2020. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nincs lázam, nem vagyok gyenge, továbbra sem folyik az orrom,, természetesen nem mentem emberek közé
2020. márc. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!