Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó szőrtüsző gyulladások...

Állandó szőrtüsző gyulladások a hónaljakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hónapja sok szőrtüszőgyulladásra lettem figyelmes. Egyszer az egyik hónalnál máskor a másikban. Valamikor fáj és valamikor nem. Pedig nem sűrűn borotválkozok (sima borotvát használok). Most is van egy ami nem fáj és mintha ilyen fehér hárya lenne körülötte, vagy mintha kezdene hámlani kötülötte(jobban nem tudom leírni) Ezek feltétlen szőrtüszőgyuszik lehetnek vagy akár bármi más is mert volt amikor nagy is volt. Egyszer vizsgált meg a háziorvos de sima szőrtüszőt mondott, azóta sok lett belőle, elmúlt egy és pár hét múlva kijött egymásik. Lehet valami bajom van? Eléggé bosszantó, hogy folyton van egy dudor a hónaljamnál. Most pl. nem pontosan ott van hanem inkább a karomon már. Volt már valakinek ilyesmi? Mit lehet tenni, hogy ne legyen több. 22l.



2020. márc. 15. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Paleo etrend szerint etkezz ES egyel kalcium citratot!! Par nap alatt elmulik tole.
2020. márc. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta? Nekem a combom belső oldalán, illetve most a nemi szervemnél jött ki. Egyszerre kettő, s hőemelkedésem is van.
2020. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!