Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet, elaludta...

PetiBence kérdése:

Szerintetek mi lehet, elaludtam a kezem vagy valami agyhoz/idegrendszerhez kapcsolatos probléma?

Figyelt kérdés

Ma reggel 6kor arra keltem hogy az egész jobb kezem le van zsibbadva (az az érzés amikor hangyák másznak a kezedbe), nemigazán tudtam mozgatni az ujjaim, többre nemigazán volt erőm megnézni, hogy az arcom "elmozdult" e, vagy hasonló agyhoz kapcsolatos dolog. De mikor visszafeküdtem aludni a fejem jobb oldalára olyan volt, mintha hányingerem lenne, más nem.

(U.i : Bocs hogy ilyen hipochonder dolgokkal idegesítelek titeket , csak idézőjelesen biztosra megyek)



#kár #felkelés #zsibbadás #agyvérzés #agyi probléme #jobbkar zsibbadás
2020. márc. 15. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Már többször elfeküdtem így a kezemet, egyszer-kétszer a lábamat is. Ijesztő tud lenni, de semmi komoly következménye vagy oka nincs.
2020. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam.

Korom: 16

Pulzus 128/78/58

2020. márc. 15. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Elaludtad a kezedet. 16 évesen kb. esélytelen, hogy agyvérzésed legyen, másrészt akkor nem írogatnál ide.
2020. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nekem akkor van napi szinten alváskor kar zsibbadásom ha súlyzózok.
2020. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!