Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vállfájdalom szívbetegséget...

A vállfájdalom szívbetegséget jelent?

Figyelt kérdés

Elég gyakran fáj a bal vállam mindenféle ok nélkül.Kb 17 éves koromba jött elő először,mai napig emlékszem sietve sétáltam a buszhoz suli után és mikor elértem és felszálltam iszonyúan elkezdett fájni a bal vállam,kínzóan.Innentől kb olyan 1-2 havonta jött elő de volt olyan hogy egymást követő több napon.Most 21 vagyok, raktárban dolgozom viszonylag nehéz fizikai munkát,amiből azt következtetem hogy nem terhelésre jön elő,mert munkában még szerintem elő sem fordult annak ellenére hogy 2 éve dolgozom.

Más semmim nem szokott fájni,valakinek van tippe hogy mitől lehet?


2020. márc. 17. 17:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy leginkább az időjaráshoz tudnám talán kötni,mikor az hirtelen változik(front) de nem vagyok benne teljesen biztos.
2020. márc. 17. 17:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez reumatikus izületi fájdalom.
2020. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!