Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én vettem észre, hogy a...

Csak én vettem észre, hogy a koronavírusos oldalt csak reggel frissítik?

Figyelt kérdés
Minden reggel 7 után megugrik a fertőzöttek száma. Én ebből gondolom, hogy egesznap gyűjtögetik őket és másnap reggel kiirjak.
2020. márc. 17. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

7:35kor frissítették utoljára.

Szerintem a mai fertőzött számot csak holnap tudjuk meg. Vagy nem lenne új fertőzött?

2020. márc. 17. 20:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez gyakrabban frissül: [link]
2020. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen de ha mi nem frissítünk addig ők sem
2020. márc. 17. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
A kormányzati oldalon szerintem mindig az előző napiakat közlik. Tehát, a mai adatok azok tegnap és esetleg tegnapelötti adatok.
2020. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom napi 1 szer közölnek adatokat azért hogy kevesebbet írjon erről a sajtó.


Gondolom hasonlóan stratégiai okokból nem hozzák nyilvánosságra a fertőzési gócpontokat sem.

2020. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem hozzák nyilvánosságra, mert már mindenhol jelen van. Elkúrták... csak nem merik elmondani. Csak rájuk kell nézni és látni lehet az arcukból hogy hatalmas baj van.
2020. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom szegényeket. Cecíliát és ezredes urat. Ők tudják mekkora a szar és nem mondhatják el.


Bezzeg Orbán egyszer sem nyilatkozott a járvány óta. Csak előre felvett felvételt tesz fel. Ezt 2x tette meg.


Minden országában az ország minisztere jelentkezik be és közli a tényeket, hazugság nélkül.


Csak nálunk nem... de hát a magyar nép Viktorra szavazott... nah ennyit ér a miniszterünk....

2020. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!