Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet elhinni hogy ez a...

Csicsikusz kérdése:

Hogy lehet elhinni hogy ez a koronavírus tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy a dolog. Látok itt szkafanderes doktorokat maszkos kínaiakat meg növekvő számokat halálhíreket minden hiradóból de az fura hogy még senki nem látott, és frutyubon senki nem rakott fel igazi haldokló betegről videót. Bár én alapból nem hiszek el semmit amit a tv ben vagy hivatalos videókban látok. Remélem ezzel nem vagyok egyedül
2020. márc. 19. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nem vagy vele egyedül. Az országban igen sok 1-2 magányos agysejttel bíró egyén létezik még rajtad kívül.


Így szoktak kialakulni a durva járványok.

2020. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
A zártosztályon szabad neked netezni?
2020. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Személyi jogok miatt nem szabad a hozzátartozók beleegyezése nélkül közzétenni a halottak fotóit. Meg amúgy is mindenhonnan leveszik, hogy óvják az olvasók törékeny lelki világát. Ugyanúgy megbirságolnak, ha halálos közlekedési baleseten fotózod a hullákat, ahogy azt rengeteg veled egy szintű társad szokta csinálni.
2020. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, elhiszed vagy sem, igaz vagy sem, úgysem tudsz semmit tenni, mert a mai világ olyan mértékben teli van hisztériás-paranoiakeltő álhírrel, hazugsággal, hogy nem csoda, ha nem hiszed.


Egyébként a nagyfokú stressz ellen az ember sokszor reagál teljes tagadással (énvédelem).


Én elhiszem, hogy van betegség, még azt is, hogy egyes eseti súlyosak, nekem a tömeghisztéria ment az agyamra. A többivel már nincs energiám foglalkozni. Nem az én dolgom a megelőzés, az okoskodás, az ország vezetése, a járványtan. Betartom azt, amit kell, tudomásul veszem, amit rám róttak, de mást nem tehetek.


Legfeljebb még jobban utálom a denevéreket és a kínaiakat, ha túlélem ezt a Xart is.

2020. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

“ nem rakott fel igazi haldokló betegről videót. ”


Te örülnél, ha a haldokló anyádat, apádat vagy akárkidet videóznák és közzétennék az interneten?! Ismered azt a fogalmat, hogy “méltósághoz való jog”???

2020. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Majd ha elkapod, vagy a családodból valaki, aki esetleg bele is hal akkor elhiszed? Gyökér.
2020. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Majd elhiszed,m ha te is elkapod.

Elmebeteg.

2020. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

nem, nem vagy egyedül.

sajnos rengeteg idióta ember létezik, akik egy amőba szintjén mozognak és csak terhére vannak a társadalomnak.

2020. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

Tessék videó Olasz intezív osztályon fekvő koronavírus megbetegettekről:


[link]

2020. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nem akarsz Így feküdni bent sehol sem. De ezek azok az emberek akiknek jutott ágy és lélegeztető BENT! Már kint vannak sátrakban, és egyszerűen nincs lélegeztető gép, ezért halnak meg. Rengeteg kép és videó van fent a neten. Azt, hogy Te nem hiszed attól még létezik és súlyos valós probléma.
2020. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!