Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet elhinni hogy ez a...

Csicsikusz kérdése:

Hogy lehet elhinni hogy ez a koronavírus tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Nekem nem megy a dolog. Látok itt szkafanderes doktorokat maszkos kínaiakat meg növekvő számokat halálhíreket minden hiradóból de az fura hogy még senki nem látott, és frutyubon senki nem rakott fel igazi haldokló betegről videót. Bár én alapból nem hiszek el semmit amit a tv ben vagy hivatalos videókban látok. Remélem ezzel nem vagyok egyedül
2020. márc. 19. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy lehet elhinni hogy ez a koronavírus tényleg létezik?"


Ez olyan mint amikor anno nagymamám azt mondta nem érti ki ad nekem pénzt amiért ott a számítógépet nyomkodom, hiszen ő nem lát belőle semmit. :D

2020. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

Létezik, komolyan kell venni, van akire veszélyes,

van akire nem.

Sajna a média nagyon túltolja. Semmi mással nem foglalkoznak, csak hány beteg hány halott. Minden bejelentkezéskor.

(más betegségek esetén nem számoltak be soha erről ilyen gyakorisággal).


Sokkal többet kellene arról papolniuk, hogy bírkózzuk le a vírust, ugyanis az immunrendszerünkön kívül nem számíthatunk se oltóanyagra se egyéb gyógyszerekre.

Mindenki szedjen megfelelő adag C és D vitamint (utóbbira szerencsére itt a nap, ki lehet ülni a teraszra még ki sem kell mozdulni otthonról.

2020. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

#12 Sajnos semmilyen vitamin nem ér semmit, ha tömegek adják át egymásnak.


A tömegeken egyvalami tud segíteni, ha az emberek félnek és otthonmaradnak.


Még a médiatúltolás sem elég, csak a szemüknek hisznek ha a papa fullad majd a kórház folyosón.


Talán már csökken az emberszám az utcán, de még mindig nem értik meg az emberek mi a francról van szó.

2020. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

13, félreértesz a vitamin nem segít.


Az az immunrendszerünk megfelelő működéséhez kell,

Aztán az a nem mindegy, hogy pár napot taknyol az ember és átmegy rajta, vagy 2 hétre lázzal levegő után kapkodva éli túl.


Ha nekem nem hiszel, nézz utána, milyen vitaminokkal lehet kondiban tartani az immunitásunkat.

Nyilván nem most kellene elkezdeni, ez egy hosszabb folyamat eredménye, de soha nem késő.

2020. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%

#14, pont ezaz, hogy az immunrendszert hosszú évek alatt kell megerősíteni, ha eddig 20 évig dohányoztál, cukorbeteg vagy, túlsúlyos, szívbeteg, akkor már hiába szedsz c vitamint. Mert a vitaminok nem gyógyszerek, hanem tápanyagok. Tehát most hiába adunk életvezetési tanácsokat, nem ilyenkor kell kapkodni, amikor már ég a ház. Magyarországon a világon dobogósak vagyunk dohányzásban és túlsúlyosságban is, de alkoholfogyasztásban is elől vagyunk. Ez a baj, ezen múlik, hogy valaki túléli, nem azon, hogy a fertőzés előtt 2 nappal elkezdett vitamint szedni. Még a hiánytünetek se múlnak el azonnal.


Ezért nagyon károsnak tartom ezt a kommunikációt, mert mindenki azt hiszi, hogy gyógyszer. Ha meggyógyul, akkor utána ugyanúgy nem fogja érdekelni a kiegyensúlyozott táplálkozás, mint előtte. Ennek így semmi értelme nincs. Ráadásul hamis biztonságérzetet adunk a súlyosan beteg embereknek, hogy zabálja tele magát paprikával, utána nyugodtan kimehet az utcára.

2020. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%

A vitamin akkor ér valamit, ha valakinél hiányzik a tápanyagból.Ez persze nem kizárt, tehát van értelme a vitaminpótlásnak ésszel.


Persze ehhez alapvetően nem hamburgeren kéne élni, hamem változatosan táplálkozni.


Akkor kell pótolni, ha kevés a D és C vitamin az étrendünkben, de akkor sem lesz szuperimmunrendszere senkinek,.csak gyengéből visszaáll optimálisra, így segíthet legyőzni a vírust enyhe tünetekkel.


Sajnos még ennek ellenére is többen lélegeztetőre kerülhetnek, mert nem nyújt mágikus védőpajzsot.

2020. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Nálam amúgy szerintem semmit sem ért több évnyi multivitamin. Ugyan olyan gyösz szar voltam, és elkapott évi 2-3 betegség.


Viszont mióta rendszeresen heti 2x sportolok 3-3 órát és szaunázok, fokozatosan felerősödtem testileg és immunrendszerileg is. Emellett több zöldséget is eszek.


2 éve egy darab bogyót sem szedtem be,.még c vitamint sem. Mégis kb egy enyhe influenzával megúsztam. Meg egy megfázással.


Tehát igaz a tény, ezt nem lehet egyik napról a másikra megoldani pár bogyóval.

2020. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén válaszolj kérlek.


Te videón akarsz embereket nézni haldoklás közben?


Te örülnél, ha családtagodról kikerülne egy videó amin a haláltusáját vívja?

2020. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Ő még akkor se hinné el .... Vannak ilyen emberek sajnos... nem lehet velük mit kezdeni... De csak a neten huszár, valóságban nem.
2020. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül haver
2020. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!