Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat lehet akár?

Agydaganat lehet akár?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most nem tudok fordulni orvoshoz a járvány miatt és rettentően félek..


Két héttel ezelőtt volt egy rohamom: nagyon dobogott a szívem, zsibbadt a bal karom, az agyamban furcsa lüktetést éreztem, lábaim elgyengültek, úgy éreztem, nem kapok levegőt.

Megmérték ügyeleten aznap este a vérnyomásom. Az nagyon alacsony volt, 90 valamennyi. Pulzusom magas.

Tegnap megint mentünk ügyeletre, mert a rohamom rosszabbodott. Alig kaptam levegőt. Előtte pár nappal meg folyamatossá vált ez a szédelgés és akármerre néztem, furcsán reagált a szemem. Nem tudom ezt így elmagyarázni, csak úgy mintha lomha lett volna.

Az ügyeleten megvizsgáltak. Alacsony volt a vérnyomásom de a pulzusom hirtelen 149-re felszökött. Majd vissza. Vérnyomásom pedig szintén alacsonynak mondták

Aztán a szédelgés+karzsibbadás elkezdődött ma is. Az alvásom is rossz.


Azt mondták az első vizsgálatkor, hogy pánikroham. Most kiegészítették azzal, hogy migrénroham lehet, de el kell mennem a neurológiára, mert ez már nem normális.

Rettentően félek, idegeskedni igaz, hogy szoktam, viszont ez már túlmutat a pánikon.



2020. márc. 19. 14:44
 1/9 A kérdező kommentje:

*Nem tudok orvoshoz fordulni= Kivizsgálást értettem ezalatt

Jav.

2020. márc. 19. 14:45
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem utal ez agydaganatra, persze kizárni sem lehet...


Inkább vérnyomás,.keringés/endokrin és pszichés... sajnos a pánikroham totál olyen lehet.

2020. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet agydaganat is, de inkább pszichiátriai probléma.
2020. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért pont agydaganat? Nem utal rá semmi.

Eszel normálisan? Nincs cukorbetegséged meg semmi ilyesmi?


Egyébként az alacsony vérnyomásod miatt voltál rosszul, a pulzus az más, az nem vérnyomás

2020. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Migrénes roham fejfájás nélkül?
2020. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ettem rendesen a napokban és ez tény.

Cukorbetegségről nem tudok.


A fejfájásom (?) kiterjedt mindenhova, furcsa érzés volt az egész fejemben

Csak körülírni tudom

2020. márc. 19. 15:15
 7/9 A kérdező kommentje:
A hányinger is párosulhat ezekhez?
2020. márc. 19. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Én így szoktam megélni a pánikrohamokat, szóval szerintem neked is az a probléma.
2020. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erosen panikrohamnak tunik. Es biztos, hogy belejatszik a tudat, hogy jaj, most nem lehet.

Jo lenne, ha nyugtatot haziorvos felirna, es legalabb akkor bevennel, ha neadjisten jelentkezne.

2020. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!