Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Falun az utcán egyedül sétálva...

Falun az utcán egyedül sétálva, a kihalt utcákon nagy eséllyel elkapható a koronavírus?

Figyelt kérdés
Kell a mozgás és a friss levegő, az udvar pedig túl kicsi. 😑

2020. márc. 19. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Amikor meghallottam a mai hírekben, hogy egy bezárt állatkertben koronavírussal fertőződött meg az állatok közül tigrisek és oroszlánok, akkor felmerül bennem az a hipotézis, hogy a levegőben terjed, és nem feltétlenül kell hozzá vírushordozó ember. Legyünk óvatosak, mert még kiderülhetnek olyan eddig nem sejtett tulajdonságok, amelyek még nagyobb óvatosságra intenek!
2020. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze
2020. ápr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Félni már csak azért sem szabad, mert a félelem az immunrendszert gyengíti. Ma felvételről megnéztem a Hatoscsatornán a Tabuk,Titkok,Tények műsorát, ahol a vendég Dr. Grandics Péter biofizikussal volt beszélgetés a koronavírus kapcsán. A beszélgetés első része március elején volt, melyet letiltott a YouTube. Az immunkutatással foglalkozó tudós a vírusok terjedésével kapcsolatban mondta el, hogy a legfontosabb a védekezésben az immunrendszer jó állapotban tartása. A vírus bizony az összes nyálkahártyán keresztül be tud hatolni a mérete folytán. Ami nagyon érdekes volt, a spanyol nátha (világjárvány) tanulságai, melyet brit és amerikai kutatók már nyilvánosságra hoztak. Ez az adás sem fog (szerintem) megjelenni a You Tube-n, mert olyan személyre szóló tanácsokat ad, mellyel a megbetegedés elkerülhető! A legnagyobb titokra világít rá: mindennek az alapja az immunerősítés! Amit a vakcinázásról és annak tapasztalatairól mond, az meg egyenesen döbbenetes. Javaslom, hogy aki tudja fogni a Hatoscsatornát, az nézze meg, vagy vegye fel a beszélgetést, melyet még megismételnek. Az interneten vele készült beszélgetések mindegyike megszívlelendő tanácsot ad. Nekem is vannak olyan alapbetegségeim (koromnál fogva), mely óvatosságra int, de én az immunkutató Grandics Péter korábbi tanácsait megfogadva védem az immunrendszeremet, ezért nem is betegszek meg, nem kell járnom orvoshoz. Ha elkapna a koronavírus tünete, akkor meg ezt tenném:

[link]

2020. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kaptam egy fülest, hogy ma délutántól az észak felől beáramló hideg levegő (hidegfront) Ukrajnán át ideszállíthatja azt a radioaktív füstöt, mely a csernobili erdőtűzből származik. Tehát délutántól egy 48 órán át nem tanácsos kint tartózkodni, szellőztetni. Én azon nem csodálkozok, hogy ez a hír nem éri el az ingerküszöböt, mert tényleg pánikkeltő hatású lenne. Hogy mégsem szabad elbagatellizálni, annak az ausztrál tüzekről írt kutatói írást ajánlom:

[link]

Részletet szerettem volna idézni, de az oldal nem engedi a másolást.

2020. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hagyd mar abba!!!

Hat olyan sik vagy agyilag, hogy az mar nem is igaz.



Radioaktiv felho van a te agyadban...

2020. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly kérdés? Szerinted rád ugrik majd a bokorból? Jesszus szűz mária.
2020. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!