Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek a korona vírustol...

Nagyon félek a korona vírustol, Mit tegyek? Nem tudom eldönteni, hogy a reflux, vagy a vírust érzem. Lefeküdtem aludni, és arra keltem föl, hogy hányingerem van, és faj a gyomrom jön fel a gyomorsavam.

Figyelt kérdés
Több pszichiátriai betegségem is van, amikre gyógyszert se tudok most kiváltani .... Nagyon nagyon rossz dolgot olvasok az interneten, hogy akár három vagy 7 % is lehet a halálozás. Lázam nincs nem köhögök, néha kapkodva veszem a levegőt. Őszintén mondjátok meg, hogy mondjuk egy 30-as férfi, mennyire éli túl? Mindent megteszek amit mondanak, kézmosás, tömeg kerülése, Emberek kerülése. Viszont sajnos 1.5 Héttel ezelőtt muszáj volt, leutaznom vonattal vidékre....
2020. márc. 20. 03:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az izgalom miatt refluxod lett. Ha sok hírt olvasok, én is elkezdem nehezebben venni a levegőt, a stressz az oka, ha beteg lennél köhögnél meg lázad lenne, ne parázz rá.
2020. márc. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, de ha meg is kapom és nem vagyok még beteg de az leszek, akkor mi lesz velem? Nem vagyok olyan nagyon erős szervezet.
2020. márc. 20. 03:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul alergiás is vagyok és most tavasszal eléggé szar kezd lenni. Bevettem az antihisztamint, egyik orrlyukam felszabadult de a másikban még mindig jól megvan duzzadva a nyálkahártya... nem elem túl ha elkapom
2020. márc. 20. 03:16
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

"Lefeküdtem aludni, és arra keltem föl, hogy hányingerem van, és faj a gyomrom jön fel a gyomorsavam."


Neked nincs koron vírusod. Szedj savlekötőt és jó lesz.

2020. márc. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
30 éves férfi vagy, nem téged fog elvinni ez a vírus, szinte semmi esélyed rá.
2020. márc. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én tuti hogy koronás vagyok, de te 100% hogy nem. Olyan mint egy enyhe tavaszi megfázás. Ja, és nálad egy bő tizessel idősebb ember vagyok. :-)
2020. márc. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindeniben van egy kis hipohonderség s érzi magána felsorolt vagy ép kitalált tunetet. én pl. vizketeg a villamos után ugyérzem mintha virusok lennének a börömön, pedig ez fel sincs sorolva tunetként. AZ igazi hipohonder azonban potcselekvéseket végez ilyenkor is máskor is miközben a valodi intézkedéseket elbagatelizálja. Másfél hete még ne nagyon volt beteg igy nagyon kicsi az esélye hogy elkapd. AZonban kb 20 nap a karantén vagyis a felén tul vagy igy addig kell max idegeskedned. az jo ha betartod amiket irnak főleg a kézmosás, főleg evés és wc elött, utobbi esetben utána is de azt ugye alapbol, és hogy nem mész emberek közé. az se baj hogy megszokod ha viszked a szemed szád orrod, akkor keetmosol mielött megvakarod, akár otthon is. otthon nincs ugyan virus de ha mégis el kell menned akkor jobb ha addigra megszokod hogy nem nyulsz az arcodhoz akármikor csak kézmosás után. esetleg utána nézhetsz hogyan rendelhetsz neten gyogyszert, kártyával kifizeted s mikor jön a futár megkéred tegye le az ajto elé, s késöbb mész ki érte akkor is kesztyuben. ezt jobb most megjátszani mert ha 3 napig nem nyulsz utána hozzá csak ajton belulre teszed akkor addigra már szétnek rajta a vrusok már ha vannak egyáltalán. és arcot kezet mosol rögtön ahogy belulre tettek. ezek mind valoszinuleg tulzo intézkedések, de egyben megnyugtatoak is és jelenleg a pánik is okoz sok gondot. a lényeg az hogy ez nem tart örökké, kinában ahol elkezdődőtt már csökkenőben van.
2020. márc. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod kiváltani a gyógyszered? Ha több pszichiátriai betegséged van és nem szeded a gyógyszert abból lesz a baj,nem a vírustól.
2020. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a nemzet megérett a puszulásra. Mi voltunk, akik kiverték a törököket? Mi voltunk 56ban, akik szembeszálltak egy szuperhatalommal?

Értetlenül állok mások rettegése előtt.

2020. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szétnek=szétesnek
2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!