Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mertek venni kiflit és...

Ti mertek venni kiflit és zsemlét? Azok szabadon állnak, vírusos lehet a felületük! Az almát le lehet mosni, de egy kiflit?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 06:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
Miért ne.
2020. márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem veszek most ilyesmit. Még az előrecsomagolt kenyeret is megcsinálom pirítósnak, vagy melegszendvicsnek. Az almát is előbb megmosom mosogatószerrel, utána alaposan leöblítem vízzel. Mondjuk egy olyan környéken lakom itt Pesten, ahol a napokban több koronavírusos esetre derült fény a sajtóban. Ráadásul itt mindenki köhög, beteg. Szóval elővigyázatos vagyok.
2020. márc. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én MÉG vettem egy jó nagy adagot és lefagyasztottam. DE! nyitásra mentem a boltba, én voltam az első a kifliknél, hacsak az az 1-2 alkalmazott nem vírusos, aki kivette / betette a sütőbe és a pultra nem volt fertőzött, akkor nincs baj. Nem tudom, később veszek-e még így (hogy első legyek), attól függ, meddig tart ez az egész. (Másféle, előrecsomagolt kenyeret is eszem, de időnként nagyon megkívánom ezt a kiflit.)
2020. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én már nem merek venni, itthon sütöm 3 naponta a kenyeret.
2020. márc. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezért kár volt beruházni 50kg lisztre, mert létezik csomagolt kenyér.
2020. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy én alapból nem veszek ilyen baromságokat mint kifli, péksütemény, stb.

Tápértéke 0, íze 0, de legalább mindenki összefogdossa, meg általában meg van már száradva kint a levegőn. Sok értelme van.

Részemről semmi nem változott, veszek csomagolt kenyeret mint eddig.

2020. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem táraztam 50 kg lisztet, most éppen 2 kg van itthon, mi semmit nem vásároltunk fel, ezért is van, hogy lassan kiürül a mélyhűtő, és az utánpótlás, mivel sok mindent nem kapunk már délután munkából hazajövet.
2020. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mi eddig se vettünk ilyesmiket, kenyeret jó ha havonta egyszer eszünk, ha olyan az ebéd amihez mindenképpen kell a kenyér, mint pld. a székelykáposzta.
2020. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én 10 éve otthon sütöm a kenyeret, mivel az 3-4 napig is finom, ehető, nem morzsálódik szét és az íze is jobb.
2020. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as félre ne érts, csak érdeklődnék, akkor mit esztek, ha nem esztek kenyeret?


Én naponta legalább negyed kg kenyeret megeszek (és nem, nem vagyok elhízva tőle)

2020. márc. 20. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!