Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van mindenki az erkélyen...

Miért van mindenki az erkélyen, amikor megmondták, h ki lehet menni családtagokkal a természetbe, parkba távol más emberektől, egyedül?

Figyelt kérdés
Még nem kötelező otthon maradni ha jól tudom. Heti 1szer megyünk boltba( csak kaja,drogéria,gyógysz.) nem járunk játszótérre,közösségbe,fertőtlenítünk,de elvileg ki szabad menni. Akkor mi ez az erkélyparty mindenhol,meg h nem mennjünk levegőzni se (panelból)Vagy ők ilyen önkéntes karanténban vannak?

2020. márc. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen. Lehet, hogy csak ki akartak ülni egyet a napra...vagy nem tudom.
2020. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy élvezni akarják a friss levegőt (ami nyilván nem olyan friss ám, mint egy parkban) meg a közeli budi nyújtotta előnyöket.
2020. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hát ez az! Az időseken kívül nyugodtan kimehetnének betartva pár szabályt, de csak nyomják ezt a maradjotthon-t, és beszólogatnak a kirandulóknak, utcán levegőzőknek.
2020. márc. 20. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most 3 napig kirándultam... hülye lennék ilyen jó időben otthon maradni :D
2020. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak az idősekre veszélyes! Ennyiből ha mindenki fogná magát és kint lófrálna, akkor felesleges bármilyen szabály, vagy javaslat, mert senkit nem érdekel. Mindenki lazán kezeli, nézd meg az időseket, kisgyerekes szülőket. Mindenki csak egy kicsit mozdul ki, mert miért ne, nem mondták, hogy tilos, a levegő meg kell. Nem azt mondom, hogy ne menj ki, de ha mindenki ezen az elven lesz, akkor összedől az egészségügy hamarosan. Ezért kell hangoztatni, hogy aki tud, az maradjon otthon, mert csak így lehet lassítani az esetek számát. Akik az erkélyeken vannak, ők megértették a lényegét.
2020. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nem tudnak repülni, márpedig a lakótelepről valahogy el kell jutni az erdőbe.
2020. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!