Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyedül vagyok ezzel vagy...

Egyedül vagyok ezzel vagy csak azért nem sikerül mert túl sokat akarok magamtól egyszerre?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éve pánikbeteg vagyok. Próbálok munkát szerezni sikertelenül.. és még továbbá igeny csekély azon helyek listája ahol dolgoznák. Próbálok netes munkát csinálni és próbálom nem bezárni magamat.. de nem tehetek róla amint olyan helyre utazok olyan rosszul vagyok, hogy az ájulás szélén vagyok.. mint ha nem is én lennék. Pszihiáterhez járok tőle kaptam nyugtatót és antidepit. Kérdésem az, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen aki nem tud változtatni az életén ? Megadom magam a félelemnek tudom de aki ezt nem élte át az..
2019. jan. 13. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy YouTube videós azt mesélte, hogy ő erőltette azért is. És így meggyógyult
2019. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!