Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti is szorongtok, féltek a...

Szunyo37 kérdése:

Ti is szorongtok, féltek a kialakúlt helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Én ha tehetném itthon maradnék, de dolgoznom kell, hogy megtudjak élni. Félek én is, de szerintem sokan vannak ezzel. Jó lenne, ha vége lenne ennek az egésznek.
2020. márc. 21. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mind félünk, szorongunk, akik felfogjuk, hogy mi van. Vége lesz. Csak az a fura, hogy egyfelől alig várjuk, hogy legyen vége, másfelől viszont pont akkor járunk jól, ha sikerül minél hosszabbra nyújtani a folyamatot, hogy kézben lehessen tartani végig...
2020. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fog becsődölni a vállalat az ügyvezetőnk szerint, úgyhogy nincs mit parázni. Csak 37 vagyok, túlélem.

Idős rokonaim közül van, aki bezárkózott, van, aki majd csak fog.

2020. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nincs mit parázni. Csak 37 vagyok, túlélem.

Idős rokonaim közül van, aki bezárkózott, van, aki majd csak fog."

Akkor majd csak ezután fog kiderülni, hogy lesz-e köztük olyan, akit szeretsz, és akinek te leszel kb. az egyetlen kapcsa a külvilággal. Attól kezdve téged is érdekelni fog, hogy te magad megkapod-e, vagy esetleg máris megkaptad-e a vírust, nehogy átadd neki is...

2020. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Megmondom őszintén: én félek. Teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagyunk.
2020. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!