Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szervi bajom van?

Szervi bajom van?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Generalizált szorongásban szenvedek és minden nap mindenféle tüneteket érzek amik komoly szervi bajokra utalnak. (Pl. egyik nap fulladok, masik nap zsibbad a karom vagy fáj valamim és zsibbad a bal karom...) Tegnap este ota viszont fojamatosan szúr a szívem és a mellkasom. Egy fél órája akkora szúrást éreztem a mellkasomba hogy majdnem elsírtam magam a fájdalomtól. Sosem voltak még ennyire fájdalmas tüneteim és most nagyon megijedtem. Szerintetek ez is a szorongástól van vagy talán szervi bajom van? (EKG-n és vérvételen voltam már, minden pozitív)

2020. márc. 21. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Idegrendszered szét van terhelve.

Magnéziumot szedj magnézium citrát, vagy magnézium-laktát hatóanyagost, a sima magnézium-oxid nem tud felszívódni.

Plusz igyál napi két csésze orvosi citromfű teát, az lelazít.

2020. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonló helyzetben van mint én, nagyon szívesen beszélgetnék vele erről a problémáról. Írjatok ha van kedvetek!
2020. márc. 21. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű a megoldás. Az orvosod beutal neurológiára, esetleg keress valami jó csontkovásot, mozgassa ki a gerinced. Bizonyára keveset mozogsz és csak a sarokban ücsörögsz.
2020. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!