Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti nagyon rettegtek a most...

Ti nagyon rettegtek a most elkövetkező időktől koronavírus kapcsán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jön a hatalmas tömeges megbetegedések időszaka.....nagyon durvákat hallottam,hogy volt aki kihányta a tüdejét vért köhögött megfulladt a saját tak...ba magyarul...ti hogy viselitek ezt?én is már 29 éves nő vagyok akartam még sok mindent elérni az életben..hogy lehet ezzel együtt élni hogy hamarosan mindrnki meghal és ez vár reánk? Én már többször rosszul lettem majdnem összeestem félelemtől napokban..féleeeek :'(


2020. márc. 21. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen
2020. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Laila Qassam ***** válasza:
Igen
2020. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félek nagyon
2020. márc. 21. 19:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Sokan még mindig viccnek veszik, pl. itt a gyíkon is.

Sajnos a fiatalokat sem kíméli, mert hiába ússza meg valaki, ha maradandó mellékhatásai lesznek.

2020. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bizony...én rá vagyok pánikolva nagyon..
2020. márc. 21. 20:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha csak azokat vinné el akik itt gyakorin ilyen és ehhez hasonló kérdéseket tesznek fel, Magyarország össz IQ szintje akkor is csak 5-tel csökkenne.
2020. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem hal meg mindenki.
2020. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hellmano ***** válasza:
91%

Tudod, miért parázol meg paráztok, mert egymás hülyeségeit olvassátok egésznap meg a fals híreket. Ez megy face-n is egésznap , akikről azt hittem értelmes emberek ismerőseim között rá kellett jönnöm, annyi baromságot írnak össze-vissza, hogy az fergeteges. Igen itt a vírus valószínű sokkal rosszabb a helyzet, mint amit a valós számok mutatnak, hisz ha a valós számokat nézzük, akkor egész európában nálunk a legjobb a helyzet, amit kétlek. Szóval neked és a hasonló gondolkodásuaknak jobb, ha azokat a számokat látjátok, amit közölnek, mert a valós a 10-szerese is lehet már, ha nem több. A haláleseteket sem hinném, hogy az összeset bevallják, egyébként a halálozások még csak most jönnek, majd nagyobb számokkal sajnos.


Maradjatok higgadtak ne féljetek te is 29 évesen mit félsz, ha egészséges nő vagy? Elkapod átfut rajtad azt ennyi, attól jobban félj, ha netán a környezetedben van olyan, akire veszélyes lehet és megfertőzöd netán. És épp ezért kellene mindenkinek vigyáznia, mert itt nem róla van szó, hanem azokról a beteg emberekről, akire ez veszélyes.

2020. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az öregek is lehetnének fegyelmezettebbek - tisztelet a kivételnek.

Nem maga a vírus a veszélyes, legalábbis nem annyira, hogy mind meghaljunk miatta, van, aki meg sem érzi, tünetmentes, van, akinél enyhe lefolyású, a kockázatos csoportokra veszélyesebb, de közöttük sem hal meg mindenki, az egészségügyi ellátórendszer telítődhet túl, ha nem vagyunk fegyelmezettek, és ebben rejlik a nagyobb veszély, ezért kellene most fegyelmezettebbnek lenni mindenkinek.

2020. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ÉN személy szerint nem félek tőle. Nyílván tudomásul veszem,hogy ez az egész nem játék és tekintettel vagyok másokra.



Próbáld terelni a figyelmedet zenével,filmmel (vígjáték),olvass,táncolj stb.Az ilyen "hallottam" dolgokra ÉN nem adnék.Tudom nehéz,de próbálj nyugodt lenni.

2020. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!