Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti nagyon rettegtek a most...

Ti nagyon rettegtek a most elkövetkező időktől koronavírus kapcsán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most jön a hatalmas tömeges megbetegedések időszaka.....nagyon durvákat hallottam,hogy volt aki kihányta a tüdejét vért köhögött megfulladt a saját tak...ba magyarul...ti hogy viselitek ezt?én is már 29 éves nő vagyok akartam még sok mindent elérni az életben..hogy lehet ezzel együtt élni hogy hamarosan mindrnki meghal és ez vár reánk? Én már többször rosszul lettem majdnem összeestem félelemtől napokban..féleeeek :'(


2020. márc. 21. 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rettegni?? Nem, rettegtem már épp eleget az életben, elég volt, úgyhogy én már nem érzek semmit.
2020. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Így van, rettegtünk már éppen eleget ebben a f...s életben. Én inkább azon aggódom, hogy ebben a gyönyörű,"modern" magyar egészségügyben hogyan leszünk ellátva? Na ez itt a gond, a magyar egészségügy.
2020. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos tök mindegy, hogy ki hány éves hogyha elkapja a vírust és az intenzívre kerül miatta...

...és már nem jut neki lélegeztetőgép.

2020. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A tobbiekre valo tekintettel is, most arra kell koncentralni, hogy betartsuk azt a reszet, ami rajtunk mulik. Nincs csak en, csak egy kicsit, csak most nem.

Es nem lehet elgondolkozni ilyeneken. Mas uzemmodba kell kapcsolni. Nem gondolni, hogy mi lenne ha. De minden pillanatban gondolni, hogy nem tiszta a kulcs, nem nyulok az arcomhoz, megmosom a kezem.

2020. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak nem fogod kiköpni a tüdőd, egyszerűen csak megfulladsz.Ha valaki ilyen állapotban van, akkor már leszedálják, hogy ne érezzen semmit, ne tudja, hogy mi történik veled, úgyhogy még szenvedni sem tudsz.

De amúgy 29 évesen 0.2% van arra, hogy ilyen történjen veled.Fiatal vagy és a legtöbb fiatal jól viseli.

Viszont ez a kérdés nem vicces, mert valakivel pont az ilyen humorzsák miatt fog megtörténni amit feljebb írtam.Inkább tartsd be amit kérnek, ha teheted maradj otthon és vigyázz magadra.

2020. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. A rettegés rontja az immunrendszert.
2020. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!