Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek meddig fog eltarta...

Szerintetek meddig fog eltartani a COVID-19 (koronavirus)?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mit tippeltek a mai naptól mennyi idő mire kicsiny hazánkban lecseng? (min-max) Mert Kínában kommunizmus miatt valószínűleg már előbb jelen volt és több halálos áldozata volt, + ott az egészségügy fejlettebb is. Azért kérdezem mert barátnőm akivel fél éve vagyunk együtt és most ezért nem találkozhatunk... (szülei miatt...)

#vírus #idő #korona #koronavírus #Covid-19 #viruskorona #virus korona #19-covid
2020. márc. 22. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%
Olaszoknál is 2 hónap lesz? Ugye?
2020. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha én felelőtlen dolgokat teszek és lesérülök azt ugyan úgy én fizetem lévén fizetek TB-t, azt a pénzt amit befizetek/évek alatt befizettem azt fogják arra költeni hogy kezeljenek, és kész. Nyilván van aki többet vesz ki mint amit befizetett pl aki 80-éves, viszont van aki kevesebbet pl meghal 40-50 évesen.


Asszem az USA-ban máshogy van kevesebb TB-t fizetnek, és a kezelési költségeket maguk fizetik zsebből/hitelből. Az sokkal szimpatikusabb, például nekem sokkal több pénz lenne a zsebemben lévén csak akkor megyek korházba/dokihoz ha tényleg kell nem évente 20X.


Amúgy meg igen azt mondom, aki felelőtlenül cselekszik, és úgy sérül le(amiket írtál példának azok jók), az ne kapjon kezelést míg nem fizet, vagy ha nagy a gáz és mégis kap, de nem fizet mehet az összegnek megfelelően börtönbe és kész, ha pedig nem volt befolyása a dologra, pl a zöldön elütik, akkor az okozó fizessen kőkeményen.

2020. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még kb. 2-3 hónap mire elérjük a csúcsot, utána ugyanennyi, míg lecseng a járvány. Augusztus-szeptember előtt ne számíts a végére. :(
2020. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!