Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elég furán érzem magam,...

Elég furán érzem magam, szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este éreztem hogy bal oldalt fenn, kb. a vállam alatt néha benyilaló tompa fájdalmat érzek, aztán lefekvéskor is egyrejobban. Reggel amikor felkeltem ugyanigy folytatódott, miután beértem a munkahelyemre már a másik oldalon is elkezdett ugyanott, ugyanigy fájni. Mostanra már a karjaim, kezeim, lábaim is "befájdulnak" egy olyan 1-30 másodpercre, aztán máshol fáj / nem fáj. Kicsit lázasnak is éreztem magam, 36.6-37.0 volt eddig a hőmérsékletem, szóval kb. semmi különös. Szerintetek ez mi lehet? Elég sok emberrel vagyok kapcsolatban munkám miatt, remélem nem vagyok koronás. . .

2020. márc. 23. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük nem vagy koronás, de nem lehet sajnos ezt így teszt nélkül biztosra tudni. Lehet influenza, vagy más vírus is. Mivel írod, hogy sok emberrel vagy kapcsolatban, figyeld magad, és ha rosszabbul érzed magadat, felmegy a lázad, köhögsz,gyenge vagy akkor telefonálj az orvosnak feltétlenül!
2020. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Semmi, hipochondria
2020. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!