Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Verapamil tartós szedésével...

Verapamil tartós szedésével kapcsolatban van esetleg valakinek tapasztalata? Szívritmuszavarra szedem elég régóta (lassan 10 éve), és létezik, hogy ennek mostanában alakuljon ki esetleg egy mellékhatása?

Figyelt kérdés
Sajnos gyermekkorom óta szenvedek ritmuszavaroktól, volt katéteres műtétem, de nem sikerült 100%-osan, azóta is verapamilt szedek, hogy a ritmuszavarokat kontrolláljam. Mostanában kezdődtek gyengeséggel illetve szédüléssel járó rosszullétek, először arra gyanakodtam, h ne adjisten a szívem állapota romolhatott, de sem az EKG sem az UH nem mutatatott strukturális problémát a szívemben. Lehet, hogy valami más szív és érrendszeri probléma vagy a túl régóta szedett gyógyszer lehet a ludas? Két orvosnál voltam, az egyik azt mondta, hogy lehet, a másik meg azt, hogy szerinte nem. :/ Fogalmam nincs mit gondoljak. Előre is köszi a válaszokat/tapasztalatokat és elnézést, hogy egy kicsit hosszú lett.

2020. márc. 23. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem lehet pontos valaszt adni.

Esetleg egy vervetelt csinalhatnal. Vashiany is okozhat ilyesmi tuneteket, vagy akár vitamin hiany.

ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!