Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ezért érdemes...

Szerintetek ezért érdemes most orvoshoz menni vagy sem?

Figyelt kérdés
Pénteken rácsuktam az ajtót erre a lábujjamra és utána megjelent egy kis fekete csík rajta. Szombaton vettem észre rohantam ügyeletre ahol azt mondták semmiség, de minek mentem most ilyennel oda (konkrétan leb*sztak) ja és azt hitte a doki eltört ez a lábujjam és menjek be vele röntgenre(szóval leb*sz először minek megyek, majd azt mondja menjek el röntgenre kórházba törésgyanú miatt) lényeg hogy megijedtem melanoma csík. Szerdán mennék bőrdokihoz, ugye ügyeletes látta már és azt mondta inkább röntgen vagy sebészet, szerintem meg rosszabb. Szerintetek? Amúgy nem fáj már az a lábujjam de a csík még ottvan és az ütés után keletkezett, azért is vettem észre rögtön másnap reggel, mert éreztem hogy fáj az a lábujjam és mikor megnéztem láttam a csíkot. Legutóbb a kézkörmeimen volt hasonló de vékonyabb csíkok akkor is azt hittem melanoma és akkor is mentem dőrdokihoz de az el is múlt és nem az volt az egy elb*szott manikűr után és azok tényleg elmúltak.A családom szerint hipohonderbe vagyok minden sz*rral rohangálok fertőző gócpontokra ilyen kis sz*rokkal.
2020. márc. 23. 21:56
 1/7 A kérdező kommentje:
2020. márc. 23. 21:56
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ügyeletes ügyet sem vetett rá ő azt mondta semmiség, viszont labujjtoresre gyanakodott (de biztos nem tört el én csak a csík miatt mentem és pont szzsl nem foglalkozott hanem kitalált ilyen hülyeséget hogy törés) szóval nem bízom benne
2020. márc. 23. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok orvos de szerintem az ütéstől egy picit alávérzett. Szerintem legalábbis
2020. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy én a helyedben nem mennék. És szerintem nemis nagyon fognak vele foglalkozni
2020. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért az aprócska , pindurka csíkért képes voltál orvostól orvosig járni? Simán véraláfutás. Elmúlik.
2020. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha eltört volna, simán a mellette lévő ujjaddal összeragasztják , és annyi.
2020. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ütés miatti véraláfutás. Néhány hét alatt felszívódik. Köröm alatti melanoma nagyon ritka.

Jelen helyzetben jobb, ha ilyen apróságokkal nem jársz orvosi rendelőbe.

2020. márc. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!