Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy főnök a korára hivatkoz...

Ha egy főnök a korára hivatkozva nem jár be a munkahelyére (vírusveszély) hogy várhatja el egy nála 10 évvel idősebbtől hogy ő meg naponta járjon?

Figyelt kérdés

Gondolom, a kérdésen nincs mit cizellálni. A főnök 58 éves és nem jár be, mert félti magát ennyi idősen nem teszi ki magát a fertőzés kockázatának (ő mondta).ű

Ehhez képest dolgozik itt néhány nála is idősebb (60 felettiek, vagyis majdnem 10 évek rávernek korban) akiknek meg járniuk kell naponta.


Az ő esetükben nem kell félni a fertőzéstől? Ők védettek talán? Vagy ők nyugodtan fertőződhetnek akár bele is dögölhetnek, nem számít, a főnök csak az ember itt, ő számít csak, a többi meg csak egy eldobandó rongy?

Vagy mit kommunikál ez a magatartás?


2020. márc. 24. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az van, amit a főnök mond. Eddig is így volt, ezután is így lesz.
2020. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy példa, hogy milyen undorító személyiségek léteznek... sajnálom neked és a munkatársaidnak.
2020. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem minden egykorú van ugyanolyan egészségügyi állapotban. Lehet asztmás. Speciel én az vagyok, egyedül én dolgozhatok most otthon, még a főnököm se, pedig ugyanolyan idősek vagyunk
2020. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemét ez a főnök!
2020. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kommunikálja, hogy ő a főnök és ő otthonról is tud dolgozni vagy megengedheti magának a pihenést még ti meg nem. Nem a világot váltjátok meg vált vetve dolgozva hanem ti az ő beosztottjai vagyok és pénzt termeltek neki is meg magatoknak is.

Ha nem tetszik kereshetsz más helyet, lehetsz te is főnök.


Neki is meg a többi dolgozónak is csak saját maga felé van elszámolni valója. Ha valami filantróp lenne akkor vigyázhatna az alkalmazottai egészségére is de mint vállalkozó ő nem erre vállalkozott hanem arra, hogy pénzt csinál. Ha te vagy bárki más 60+ évesen úgy dönt, hogy kell neki a pénz, mert nulla egzisztenciája van vagy épp nem fél a kockázatoktól az az ő privát baja.


Le kéne már erről szokni, hogy a kormány / cég / főnök kell helyetted gondolkozzon.

2020. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a főnök otthonról is tud dolgozni, de ti nem.
2020. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradjatok ti is otthon, úgyse megy be, nem látja mi újság.
2020. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!