Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök attól lesz főnök...

Egy főnök attól lesz főnök hogy naponta elmondja hogy ő a főnök és azt rúg ki akit csak akar?

Figyelt kérdés

Egy főnök attól lesz főnök, hopgy minden ok nélkül csak úgy naponta az alkalmazottak orra alá dörgöli hogy itt én vagyok a főnök és „ahogy felvettelek ide egy tollvonással ki is rúglak majd“ meg „én vagyok a munkáltató itt az van amit én mondok, ha azt mondom mész akkor mész“ meg „nem biztos ám hogy még holnap is be kell ám jönni „ meg milyenek.

Mindezt ahogy írom minden látható ok nélkül, csak úgy. Reggel bejön és kb első szava hogy „hát lehet hogy lecserélem az egész állományt nem dolgoztok“


Egy főnök ettől lesz főnök, hogy elmondja ő a főnök és kirúg ha akar? Mert ez egyébként így van de akkor is így van ha nem mondja el naponta, ráadásul manapság nem igazán az történik hogy ő rúg ki bárkit is, ellenben az hogy egyik napról a másikra lelépnek az emberek máshova, az inkább jellemző!


Mi az oka az ilyen viselkedésnek?


2018. okt. 2. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

*Mi az oka az ilyen viselkedésnek?


Az, hogy tudja, hogy az alkalmazottai 100x jobbak mint ő, ezért próbálja lelkileg sakkba tartani őket, hogy ne merjenek váltani..


Az ilyen nem főnök, és sosem lesz az, még akkor sem ha alátoltak egy céget az ősei..mert addig lesz cége míg talál olyan alkalmazottat aki azt vezeti is.

2018. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Az, hogy tudja, hogy az alkalmazottai 100x jobbak mint ő, ezért próbálja lelkileg sakkba tartani őket"


Hát hogy jobbak-e 100x azt így nem jelentém ki, az biztos hogy bőven van olyan alkalmazott itt akinek a KISUJJA többet ér mint az eégsz főnök ahogy van!


(meg van itt olyan ember is aki meg örüljön hogy van állása mert egy link tróger.----csak a teljesség kedvéért mondom)


De ha az a célja hogy sakkban tartsa az embereket hogy ne merrjenek elmenni, hát akkor ez az utóbbi 2-3 évben nagyon nem volt sikeres, mert kb az is eredmn yha pár hónapot fél évet itt van valaki.

2018. okt. 2. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:

2 *De ha az a célja hogy sakkban tartsa az embereket hogy ne merrjenek elmenni, hát akkor ez az utóbbi 2-3 évben nagyon nem volt sikeres, mert kb az is eredmn yha pár hónapot fél évet itt van valaki.


Lesz ez még neki rosszabb is.Mert míg ő veszíti a normálisabb emberkéket, Más meg pont hogy gyüjti,mert egy jó főnök mellől ki sem lehet robbantani az embereket.

2018. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazából vannak itt akik évek óta itt vannak és semmi olyan nem történhet ami miatt elmennének de azok olyanok is.

Az a link tóger kategória. Azok maradnak ha a fejükre szarnak akkor is. Ai meg normális az meg 3-6 hónap és nyasgem.

2018. okt. 2. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Balázska heti agymenése. A múltkor még az volt, hogy már 10 éve nem mer senki felmondani, mert csak közmunka akadna:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

AZOKNAK, AKIK ÚJAK ITT A GYAKORIKÉRDÉSEK.HU-N, VAGY CSAK NÉHA JÁRNAK IDE:


A kérdező egy kamutroll, aki heti, ha nem napi rendszerességgel szemeteli tele a kategóriát a lehetetlen kitalációival. Stílusa felismerhető, kötekszik, hőzöng, és semmi válasz nem jó neki. És folyton bemásolja a válaszába a kommentet, amire reagál.


MEGKÉRNÉLEK TITEKET, HOGY NE REAGÁLJATOK RÁ!


Elképzelhető, hogy jön olyan válasz, hogy nem kamu, mert az ő munkahelyén is ez van. Az is ő, szokása más felhasználóról bejelentkezve védeni magát.

2018. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sőt még ezt a választ is én írtam más userrel belépve. Jelentem is a választ hogy azt a másik usert (aki ugye én vagyok) letiltsák.



"AZOKNAK, AKIK ÚJAK ITT A GYAKORIKÉRDÉSEK.HU-N, VAGY CSAK NÉHA JÁRNAK IDE:



A kérdező egy kamutroll, aki heti, ha nem napi rendszerességgel szemeteli tele a kategóriát a lehetetlen kitalációival. Stílusa felismerhető, kötekszik, hőzöng, és semmi válasz nem jó neki. És folyton bemásolja a válaszába a kommentet, amire reagál.



MEGKÉRNÉLEK TITEKET, HOGY NE REAGÁLJATOK RÁ!



Elképzelhető, hogy jön olyan válasz, hogy nem kamu, mert az ő munkahelyén is ez van. Az is ő, szokása más felhasználóról bejelentkezve védeni magát."

2018. okt. 2. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiába hablatyolsz, Balázska. Lassan mindenki kiismer téged.
2018. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Lassan "


Jó lassan!

2018. okt. 2. 15:20
 10/11 anonim ***** válasza:

NEM A KÉRDEZŐ VAGYOK!


Nálunk is vannak kirúgások, annak ellenére, hogy munkaerőhiány van! Sőt, fenyeget is a főnökség kirúgással régóta ott dolgozó embereket is!

2018. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!