Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Aki aszimptomatikus, az is immunis lesz?

Kérdések hasonló témákban: koronavírus, covid-19, aszimptomatikus

márc. 24. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ha termelt antitestet akkor igen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 24. 20:48 Privát üzenet
Nem lesz immunis senki. Elmondták ezt is értelmesen. Olyan, mint az influenza, mutálódik. Csak arra lehetsz immunis, amit már elkaptál!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 24. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Láttam riportot egy kínai orvossal aki elkapta, kifeküdte, vettek tőle vért kutatni és ment vissza dolgozni.

Szólval elvileg ki lehet belőle gyógyulni, és gondolom ő már nem fertőz/veszélyeztetett ha ment vissza a kórházba dolgozni

# 3/3Időpont márc. 24. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan ember, aki immúnis a koronavírusra, vagy ezt bárki elkaphatja?
Van itt olyan aki teljes vastagbelet érintő crohn betegsége van, és “immunis” lett a gyógyszerére?
Lehetséges hogy immunis vagyok?
Immunis vagyok a himlőre?
Van olyan kórokozó, amelyre az ember immunis, de az állatokra veszélyes, és elkaphatják az embertől?
Ha elkaptam például egy vírusos náthát, de kigyógyultam belőle, akkor akik a környezetemben elkapták tőlem, vissza tudnak fertőzni, vagy ideiglenesen immunis vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!