Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elegem van már a Korona vírusból?

Elegem van már a Korona vírusból?

Figyelt kérdés
Csak engem irritál ennyire ez a dolog? Be tartom a Karantént, meg minden. De miert forog mar hónapok óta erről minden? Szerbiában élek és delután 5től reggel 5ig nem is lehet menni sehova. Mindentől megfogsztottak... valahogy úgy erzem hogy abba halok meg hogy nem tudom vegezni a dolgom mint hogy majd ebbe a vírusban. Nektek mi a véleményetek?

2020. márc. 26. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Itt Magyarországon jó. Oda megyek, ahova akarok.
2020. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk azért szól erről minden mert egy halálos világjárvány ellenszer nélkül?

Megfosztottak mindentől? Jajistenem te szegény! Örülj hogy nem ott tartunk mint az olaszok, ahol a lélegeztetőgéptől fosztanak meg mert nincs elég! És ha azzal jönnél hogy fiatal vagy: a bergamoi kórházak tele vannak a 20-as 30-as korosztállyal

2020. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Nállunk tök más a karantén mint Magyarországon.. és meg lehet szerintem érteni hogy vokt egy saját életem családom nélkűl, lakáson éltem barátaimmal, suliztam. Készűltem az erettsegire, egyetemi felvételire stb. Most azt sem tudom mi hogy lesz. Senkivel se talalkozhatok. Engem ez 18 éves létemre nagyon megvisel. Itthon döglök a családommal. Amugy se szerettem sose itthon lenni
2020. márc. 26. 14:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Felvételire, érettségire most is tudsz készülni. Bulizgatás nélkül meg majdcsak kibírod valahogy..
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Fura, mert legtöbb ember szereti a vírust, és élvezi a karantént. Na de nem lehet mindenkinek kedvezni, van aki meg a szabad kijárást, munkát, találkozásokat, normális életet utálja, és most nekik jobb. Majd fordul a kocka, és akkor a karantén-fanok fognak megint rosszul járni
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon gyerek vagy még. 18 éves vagy nőlj fel a "feladathoz"!!!!
2020. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Hellmano ***** válasza:
Kérdező legalább megismered a szüleidet jobban az összezártság alatt... ezt nem lehet ilyen gyerkesen felfogni, mint te, mert te 18 vagy azt futkoznál össze-vissza stb. Ülj el pcsádon hokizz, játssz, zenélj blablabla. (sok hülye gyerek, akik eddig örültek ennek, hogy itt a szünet meg nem kell suliba menni már a 2. héten sír, hogy bárcsak mehetne , rájöttek, hogy ez valójában micsoda.)
2020. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Félreérthetően fogalmaztál. Szerintem a legtöbben így éreznek ahogy te.

Bár én idősebb vagyok, de nekem is szépen keresztbe tett.

Bár én előtte is eléggé remete típus voltam, azért eléggé megszívtam.

Aggódhatok az idős rokonaimért, az amúgy is sokat betegeskedő legjobb barátomért, én sem tudom mi lesz a felvételivel, a munkahelyem valószínű megszűnik...és még sorolhatnám. Mások meg ezerszer rosszabb helyzetben vannak. És a közeljövőben előfordulhatnak még ennél durvább járványok is. De más szarság is. Én most csak valamiféle kiégettséget érzek, előtte olyan volt, mintha lassan, szépen sok munkával rendbe jönne az életem. Most meg annak is örülhetek, ha egyáltalán lesz valamiféle munkám és nem halnak meg a rokonaim.

2020. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Képzeld mi lenne ha háború lenne, és első hullámban veszényelnének ki a halálba.


Szegénykém, most meg csak otthon kell maradni.


...


Fogjátok fel:

A jóléti civilizációnknak VÉGE. Innentől nem lesz semmi a régi még évekig is akár, akkora brutális gazdasági hatása lesz... és akkor még hol vagyunk a megállításától.

2020. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek! Monnyon le!
2020. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!