Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus, és/vagy tüdőbaj?

Koronavírus, és/vagy tüdőbaj?

Figyelt kérdés

Pár napja kohogok , megfaztam egy kiránduláson. Éreztem is már közben. Hogy eléggé hajtok és hideget szívok be, mindegy. A lényeg hogy olykor mélyről jövő hurutos köhögés van azóta, 2-3 napja volt ez. Előtte sem éreztem jól magam, olykor megszedultem, Nagykn furan éreztem magam, 38 fok, lézengés, mintha járna bennem valami. Kérdés : fitt 24 éves fiatal férfi vagyok, ha erre a rafazasra eltalál a korona, fix hogy nagy bajom lesz? Másik kérdés; lehetséges hogy ez már az (volt) ?

Minden esetben elfajul ez a borzalmas vírus ? Nagyon durva adatok vannak már jelenleg róla. És biztos hogy nem csak idősek halnak meg. Tudom más egyebet tenni, minthogy karantén + pihenek továbbra is és vitaminok?



2020. márc. 24. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana felhívnod a zöldszámot, mert nem kizárt, hogy elkaptad a koronát. 24 éves vagy, legyél felelősségteljes.
2020. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lázam azestét kivéve amikor meghultem (37.8) nincs egyáltalán. Csak mélyről jövő hurutos köhögés inkább. És fáj a tüdőm esténként.
2020. márc. 25. 00:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Mikor észrevetted, hogy beteg vagy, azonnal fel kellett volna hívnod az orvosod, + önkéntes karanten, ha az is voltal ki tudja hány embert fertőztél meg.... 24 évesen hogy lehet ennyi eszed ne haragudj? És egyébként világjárvány van, miért kirandulgatsz???

Ne menj sehova, pihenj, hívd fel az orvost, ne erintkezz senkivel. Jobbulást és legkozelebb egy kis több felelősséget...

2020. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha súlyosbodna akkor mentő.
2020. márc. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Így lesz. És hívtam azonnal az orvost haho, azóta is itthon vagyok. Ha nagy gond van hívom őket , csak félek hogy bent nem tudnak velem mit kezdeni. Beraknak azt ennyi.
2020. márc. 25. 01:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Akiket bevisznek általában lélegeztető kell vagy komolyabb ellátást igényelnek


Amúgy igazad van abban hogy fiatalabbak is haltak megg benne, DE azok is krónikus betegséggel rendelkeztek, pl a huszonéves aki nem rég meghalt itt magyarországon, annak is több betegsége volt meg szivproblémája

2020. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki mesélje már el, de nem poén a kérdés : Ha már valaki lélegeztetőgépre kerül, az 99% hogy meghal? Úgy tudom egy immunválasz miatt hatalmasodik el a váladék a tüdőben, azt már hiába kezelik a gépen ? Vagy ez attól is függ ki milyen erős ellene ?
2020. márc. 25. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Általában 50% meghal a lélegeztetőn.


Fiatalként sokkal több esélyed van. Ha nuncs alapbetegséged no para.

2020. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!