Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Második hete vagyok lázas,...

Második hete vagyok lázas, torokfájás és köhögök, mit csináljak? Ugye háziorvos csak telefonon rendel.

Figyelt kérdés

Úgy éreztem magam, jobban vagyok, erre ma is ráz a hideg, 38,2 fok. Meg tegnap felkellni sem bírtam.

Háziorvost már múlt heten is hívtam, azt mondta Neo Citran, orrcsepp, Algopyrin meg maradjak otthon.

Beszedtem egy csomag lázcsilalpítőt, meg a torkomra is Corsodylel gargalizálok, meg Strepsils, de semmit...


Nincs rendelés, ott sincs, telefonon intézi a dolgokat, legalább nem oltott le. Meg lázasan amúgy sem engednének oda. Nem huu de magas láz, de annyira elegem van. Karantén így meg úgy, hát én egy 3 hete nem voltam sehol csak egyszer boltban

Itthon mindenki beteg.


2020. márc. 26. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
welcome 2 the club
2020. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem a háziorvost kellene felhívnod, hanem a zöld számot...
2020. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A köhögéscsillapító és a hurutoldó is kellene. Garatfájásra sósvizes gargarizálás. Persze lehetséges, hogy valami antibiotikum sem ártana, a láz már felveti a bakteriális fertőzöttséget.
2020. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyrészt a zöld szám elérhetetlen, kettőeg attól nem gyógyulok meg, nem vagyok se nem veszélyeztetett (23),se nem jártam külföldön, így le sem szarnak... Vagy 2 nap után küldenek mentőt, mikor a tüdőgyulladásost se tesztelik?


Másrészt tüdőgyulladásos betegen se csináltál meg, mert kell a 65 év felettieknek, most miutná kétoldali tüdőgyulladással végre kórházban a kislány, elvégzik...


Egyébként aná tanárxő kezdte, szóval elvielben elkaptuk, de innen a környékről se jeleztek beteget...

2020. márc. 26. 17:22
 5/10 A kérdező kommentje:

15-én éjjel ébredtem úgy, hogy lázam van, fjá a torkom, azóta tart. De meg az izomfájdalom a durva, combonban, hátamban azóta is, pedig max. a fürdőszobáig sétálok el, nem lenyomtam 2 Rubint Rékát minden nap.


Meg szerintem sima influenza, B vírusa miatt volt járvány bezárás hetén anyáméknál, azt amúgy is bezárták volna pár napra.

2020. márc. 26. 17:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Na htá estére még jobban belázasodtam, nem tudom, mi lesz.
2020. márc. 26. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is infulenza, a koronanal nincs torokfajas
2020. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag van, de itt hetedhét haráron nincs koronás. Meg csak teszt menne biztosra, hasmenésem is volt. De nem változtatna semmin.
2020. márc. 26. 23:22
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Egyes betegeknél jelentkezhet izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj!

[link]

2020. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2020. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!