Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Neked van magyar koronavírusos...

Neked van magyar koronavírusos ismerősöd?

Figyelt kérdés
Nekem egy sincs.
2020. márc. 28. 13:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Nincs.
2020. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van két kollégám, akinek pozitív lett a tesztje (nagy cég, nem érintkezünk).
2020. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Több ezer!
2020. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, akit regisztráltak, nincs. Olyan van, aki lázas volt és köhögött, de otthon kifeküdte. Akár lehetett ez is, de ki tudja.
2020. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is három két háztartásból, akik lázasak és köhögtek, de nem mentek teszteltetni. De igazából kb. mindenki, akit ismerek, hullámokban valami takonykórban szenved kb. október óta, szóval akár lehetnek jóval többen.
2020. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy női ismerősünk van, akit 2 hetes karanténban volt, de negatívra tesztelt.

És ebben nem lehetek 110% biztos, mert én nem csináltattam tesztet, de szerintem én már túlestem a fertőzésen. 1,5 hete egyik napról a másikra szörnyen rosszul lettem, az összes tünetem megvolt. Megrendített a dolog, de kifeküdtem és láss csodát, nem haláloztam el és élek-virulok.

2020. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!