Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lesz valami baja...

Szerintetek lesz valami baja egy 80+os öregnek a karanténtól?

Figyelt kérdés
Gondolok itt,hogy nekik a boltba jaras volt az eddigi program stb. Most meg semmi elet celjuk se lessz. Mi visszuk neki a kajat is.
2020. márc. 28. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nézze a tévét, te meg ne lihegj rá! Akkor nem lesz baja. Legalábbis a vírustól.
2020. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Haszontalannak érezheti magát, még az a kis mozgástere is odalesz, depressziós lehet. Hívjátok sokszor telefonon hogy legyen mit várnia, úgy ahogy a kimozdulás várta eddig.
2020. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mamámnak veszünk pár tyúkot, azokat eletetgeti majd meg kimegyünk hozzá hetente többször.
2020. márc. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A közösség, a szociális kapcsolatok fontosan minden embernek, de most fontosabb hogy otthon maradjon. Látogasd sűrűn (a higiéniai előírások betartásával), illetve naponta többször hívd fel telefonon.
2020. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozognia jó lenne, mert le fog gyengülni. Ha eddig el tudott a boltba menni, elmehet sétálni úgy, hogy senkivel se áll le beszélgetni, senkihez nem megy közelebb 2 méternél. Ha ezt megérti, naponta egyszer sétáljon.
2020. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
De ha hatósági karanténban van, akkor természetesen ne menjen sehová!!!!
2020. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hamarabb fog szerintem meghalni, mint a vírustól. Én tudom, hogy az én nagymamának a templomba járás adja meg a napi rutint, és az örömet, most pedig ezt is elvették tőle. Én nem vagyok vallás gyakorló, de szerintem az ő szabad döntése kellene, hogy legyen, hogy hogyan éli az életét. Féltem, hogy ami eddig erőt adott neki, azt elveszik tőle.
2020. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ötös tényleg jót írt! Sétálni nem érintkezve senkivel közvetlenül, tisztes távolságban másoktól, nyugodtan kimehet! Otthon meg nézze a tévét, olvasson, főzzön...
2020. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Uljon otthon, nezze a Rozsak Szivlazadasat, a fatmagult, meg takaritson, hogy ne legyen a lakasban venasszony szag.

Aludjon, pihenjen.

Ha van kert menjen ki, ulljon ki, ha nincs akkor meg menjen kinaz erkelyre oszt nezze hogy szembehazba Marika nenem, meg a tobbiek mit csinalnak.


Megint az oregeket sajnaljuk, a fiatalok meg dogoljenek meg.

2020. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Most eppen az oregeker vedjuk azzal hogy oket kerjuk meg hogy maradjanak a lakasba.


Mit kell ezt tulkomplikalni?


Engem nem zavar ha a tilras ellenere kijon, csak mondjuk beteg lesz, es en is (mert nekem dolgoznom kell), akkor majd a lelegeztetogepet ram tegyek mar aki kenyszerbol ment ki, es eppen termeli ki a nyugdijat, es ne arra aki nem bir otthon maradni.

Koszonom

2020. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!