Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet az, ha egy tini...

Miért lehet az, ha egy tini öregnek érzi magát, egyáltalán nem fiatalos életet él és mereven gátlásos?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lelki problémák miatt, bizonyos lelki dolgokat nem tudott megoldani, esetleg sokat bántották, önbizalma csökkent ezáltal. Sokminden lehet de véleményem szerint elsősorban lelki okok. Persze nem lehet egyértelműen kijelenteni adott illető ismerete nélkül.
2019. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet simán introvertált is, akinek téves elképzelései vannak arról, hogy mit jelent a "fiatalos" élet.
2019. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És milyen a fiatalos élet? Beb.szunk minden hétvégen, meg lefekszünk fűvel-fával, vagy mihez is viszonyítsunk?
2019. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert egyszerűen nem vonz ez a fertő amit ezek a mai fiatalok csinálnak. Más vagyok ennyi. Máshogy gondolkodom, mindig is így volt mindig alapvetően kilógtam a többiek közül. Nincsenek is velem egykorú barátaim, nem értek a saját korosztályommal szót, amit nem is bánok. Mostmár
2019. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg személyiség zavarom is van elég súlyos egészen kicsi korom óta jelen van. Introvertált, befelé forduló vagyok, depressziós típus. Nem vagyok laza, betartom a szabályokat. Nem tudok lelazulni, barátnőim is mondták hogy olyan nyársat nyelt vén apáca vagyok. Nem lehet velem bulizni. Mondjuk ez igaz. Távolság tartó, bizalmatlan vagyok, nem szeretem az új dolgokat, az izgit én a nyugit szeretem.
2019. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24/N
2019. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!