Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam öregnek, ha...

Miért érzem magam öregnek, ha még csak 19 vagyok?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy telik az idő és én egyre öregebb leszek. Már most irigylem a 16-17 éveseket, mert olyan fiatalok, én meg már felelősségteljes felnőtt kéne, hogy legyek, de nem vagyok. El se tudom képzelni, mi lesz, ha mondjuk 40 leszek, mert akkor már tényleg nem mondhatom, hogy fiatal vagyok. Teljesen kétségbe vagyok esve :/
2015. máj. 4. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló . A jellem 21 kortól érik ez eltarthat 30 éves korig is . A tudatosság a tapasztalatok utáni következtetés levonása a lényeg . Felesleges azt gondolni hogy másnak már kész terve van és pl családja stabil anyagi forrásai . Ez félrevezető szemlélet , önmagadhoz viszonyítsd a fejlődést és azt nem lehet erőltetni . Tiszta vizünk van , dőzsölhetünk sok mindenbe , igaz nem mindenki csak a lehetőséghez képest . A csapdákat ismerd fel és a kibontakozó jó dolgokat , de tényleg nem könnyű embernek .
2015. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!