Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak engem idegesítenek ezek...

Csak engem idegesítenek ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Akiknek például most jut eszébe kirándulni menni a családdal. Most nem azért de ugyanúgy végig kell menni a varosokon, hogy eljussanak az adott helyre. Nem hiszem h fertőzöttek vagy, hogy azok lesznek de egyszerűen nagyon irritáló tud lenni ebben a helyzetben, hogy a legtöbben próbálják minél jobban betartani más meg csoportosan a családdal kirándulni megy és hencegnek vele, hogy csak azért se csinálják azt amit kéne. Tegyük fel kicsi az esély de mi van ha fertőzöttek. Más meg arra lakik és pont az ilyenek miatt szív mindig a többi.
2020. márc. 29. 20:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Engem az idegesít,hogy ezen pörögtök. Vannak idióták,lesznek is mindig,ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2020. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ezek azok akiknek nagyonjó életük van és kimjukba már nemtudnak mit csinálni.
2020. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki a saját életéért felelős. Mit zavar téged, hogy valaki kimegy túrázni az erdőbe? Alapvetően hasznos, és egészséges is. Emberrel pedig találkozni nem fognak. Túrázz te is, ezt még az Operatív Törzs is engedi
2020. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Engem is az idegesít, hogy most rengeteg ember a másikkal van elfoglalva, hogy ki, mikor, hova megy. Semmi közötök hozzá. Írásban megjelent a rendelet, amit feltételezésem szerint nem Viktor maga hozott meg, hanem kikérte a szakértők tanácsát. Ezt kell betartani, és betartatni a rendvédelmi szerveknek, és nem az önjelölt szakértőknek.
2020. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%

"Mindenki a saját életéért felelős. Mit zavar téged, hogy valaki kimegy túrázni az erdőbe?"


Mert az ilyen életképtelen idióták fognak felháborodni a legjobban, amikor nem jut majd nekik lélegeztető gép.

2020. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%

#4, Csakhogy ezzel mást is veszélyeztetsz.


Az állampolgárság azt jelenti, hogy nem csak magadért, hanem másért is felelősséget vállalsz, nem mindig birkaként követve a kormányt.


Ha nem teszed, akkor társadalmilag leszerepeltél. Egy szar ember vagyn

2020. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%

6: Az én felfogásomban meg az szar ember, aki beledumál mások dolgába, magát okosabbnak képzelve mindenkinél, még a szakembereknél is.

Nem véletlenül engedélyezett az egyéni sportolás és kirándulás, ugyanis rohadtul minimális a kockázat, mivel nem érintkezel idegen emberekkel. Amúgy is az emberek töredéke él ezzel a lehetőséggel, mert a többség lusta dög, aki amúgy is otthon ülne, csak most ettől különbnek érzi magát, mint mások.

2020. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

#7, Fogd már fel, hogy nem minimális kockázat!


A magyar egy rendkívül felelőtlen, ostoba és kiskapukereső balkáni nép mondjuk egy német vagy koreai állampolgárhoz képest.


Ide is bemásolom megyeszékhelyen hogyan értelmezik a kijárási korlátozást a húgyagyúak. Fórumon írták a lakók:



"Mivel a pánik megelőzése érdekében eddig azt mondták, hogy Szfvárott nincs megbetegedés, így pl. a Palotavárosi tavaknál jó ill. jobb időkben kész ,,majális" van hétvégén főleg!gyerekes családok, horgászok vígan trécselgetnek egymással és nem 1-1,5 méter távolságból! Szájmaszk nincs, g.kesztyű nincs rajtuk, sokan náthásak, tüsszögnek, köhögnek.....csoportos kutyasétáltatások vannak,...este a kamaszok, fiatalok összeverődnek, többen közülük tábortüzeznek...rendőrjárőr ( egy pár és annyi) pedig 1x. volt szerdán kora DU, azóta SEHOL egy sem!....a tó melletti kiserdőben hajléktalanok...róluk sem gondoskodik senki....egész nap turkálnak mások szemetébe, ami felesleg azt ott dobják el a tó mellett szemétként ....fertőtlenítőjük nincs, -meg egyéb sincs- köpködnek össze-.-vissza..."

2020. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

Tehát valami elcseszett módon a kijárási korlátozás óta legitimizált lett a kinti szabadidős közösségi tevékenység a jóidőben.


Én is mennék hidd el, aktívan sportoltam, söröztem a cimbikkel mindig. Kb aludni járok haza a jóidőben tavasszal, mert mindig van program.


De most hajlandó voltam feláldozni ezt, meg a munkámat is kockáztatom az otthonról dolgozással, csak hogy megvédjem az embereket.


Erre ezek a f..szfejek meg kijárkálnak és ezerrel terjesztik a kórt.


Az a baj ez a nép csak a fegyvercsőből és az erőszakból ért.

2020. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Engem az egész társadalom, az egész emberiség kezd most már idegesíteni kollektíve, ahogy ehhez a helyzethez állnak. Itt egy világjárvány ami pestis módon szedi az áldozatait. Egy évszázadok óta nem látott pusztítás, és katasztrófa zajlik. Erre az emberek mit csinálnak ahelyett, hogy megpróbálnánk minél elviselhetőbbé tenni ezt a tragédiát? Kirándulgatnak, röhögnek, csoportosan iszogatnak, koronavírusos mémeket gyártanak, ezt a kevés szabályozást is ott hágják át ahol tudják. És közbe magasról beleszarnak, hogy naponta százezrek halnak meg. Eddig kerestem az érveket, és a lehetőségeket, hogy miért érdemli meg az emberiség, hogy kilábaljon ebből a helyzetből, de most már minden kapaszkodót elvesztettem, és ki merem mondani, megérdemeljük a sorsunkat.
2020. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!