Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más depressziós, lehangolt...

Más depressziós, lehangolt embert is idegesítenek néha a boldog, kicsattanón örulő emberek, társaságok?

Figyelt kérdés
Engem néha, ha rossz kedvem van eléggé idegesítenek, vagy még szomorúbb leszek tőlük.

2018. jún. 18. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Engem pont feldobnak.
2018. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Engem azok idegesítenek,akik zaklatnak,hogy ezt meg azt csináljak. Súlyos depressziós vagyok és a környezetem állandóan szemétkedik velem miatta.
2018. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, de főleg azért, mert hiányzik, hogy én is olyan vidám legyek, mint ők. Máskor meg én is jól érzem magam, ritkán vagyok padlón (kopp-kopp).
2018. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha latom őket az utcan messzirol, idegenek, attol kikeszulok megjobban, ha "sajat tarsasag" es velük vagyok, akkor feldob.
2018. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Engem minden ember idegesít,bem csak a boldogok.Sokszor még a vőlegényem is,pedig nagyon szeretem Őt.De egyszerűen sokszor azt érzem,hogy elmenekülnék,hogy ne is lássak embert hónapokig...
2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Engem is feldob ...jó ha néha kimozdítanak az önsajnálatból...ilyenkor legalább kis időre elfelejtem a gondomat
2018. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!