Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon erős gyomorégésem van,...

Nagyon erős gyomorégésem van, mit tehetek? 19/F

Figyelt kérdés
Ritkán szokott lenni, viszont 5 napja már állandóan van. és hiába iszom literre a szódabikarbónát, meg rennie-t is, egyszerűen nem múlik el, és aludni sem tudok. Nem eszem semmi savasat, vagy csípőset.

2020. márc. 30. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Vegyél a gyógyszertárban Quamatel minit, ez 20 mg-os, jobb lenne a 40 mg, de az vényköteles. Vagy keresd a háziorvosodat!
2020. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
ne igyál annyit:)
2020. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Háziorvos.

Majd ő megmondja mit csinálj.

2020. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire komoly a helyzet, szerintem logikus, hogy nem a saját szakálladra kellene kísérletezned, hanem hogy mihamarabb a háziorvosodhoz kellene elmenned és beutalót kérned a gasztroenterológiára, mert ez már lehet hogy komolyabb probléma annál, mint hogy csak "játszadozz" az egészségeddel!
2020. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet sokat stresszelsz, nekem az okozta. Háziorvossal írass fel protonpumpa gátlót, vagy próbáld ki a Peridot vizet, nekem ez bevált ha erős gyomorégésem van. Minden étkezés előtt 1 órával megiszom 2 decit.
2020. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!